Skocz do zawartości
mhus

Po upadku telefon przestał działać

Rekomendowane odpowiedzi

mhus

Witam,

Mam telefon LG Optimus G E975.

Ostatnio upadł mi na chodnik z wysokości ok. 1 metr. Jednak przez mniej więcej 5 min. dalej korzystałem z telefonu. Wyświetlacz działał normalnie, szybka nie pękła. Telefon w 100% sprawny. Jednak jak go zablokowałem to po pewnym czasie się okazało, że telefon jest wyłączony i nie da się go włączyć. Gdy podłączam do ładowania mruga czerwona lampka, czyli telefon się normalnie ładuje.

Nie wiem co się zepsuło. Myślę, że nie wyświetlacz bo przez jakiś czas działał i nie widać na nim żadnej skazy. Klawisze funkcyjne też się nie podświetlają. Czyli telefon się chyba po prostu nie włącza. Czy wie ktoś może czego to może być wina.

Telefon kupiłem przed wakacjami więc jest jeszcze na gwarancji. Czy takie uszkodzenie można reklamować czy nie ma szans?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12

Prawdopodobnie na skutek upadku uszkodził się jakiś układ na płycie głównej lub poluzowała się taśma łącząca płytę główną z wyświetlaczem,przyczyny mogą być różne.Jeżeli masz gwarancję to nie ma co kombinować tylko odesłać na serwis.Radzę odesłać bezpośrednio do serwisu poprzez stronę LG,naprawa potrwa zdecydowanie krócej niż w razie oddania do miejsca zakupu lub w salonie gsm.Na podanej stronie bardzo łatwo zamówisz kuriera który zabierze telefon do serwisu,trzeba jeszcze wydrukować formularz naprawy i list przewozowy dla kuriera:

http://www.lg.com/pl/wsparcie/lg-express

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mhus

Czyli gwarancję w takim wypadku powinni przyjąć? Jeśli tak to mnie uspokoiłeś :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@mhus

Tak, powinni przyjąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi