Skocz do zawartości
MojNick

Motorola Moto X Play - etui na telefon

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszukałem cały internet i jest bieda po za tymi wymienionymi case'ami ...Nillkin jest fajny ale nie chroni całości .mam już malutkie wgniecenie przez przypadkowe uderzenie kluczami . Może ma ktoś jakieś inne fajne i chce się podzielić wiedza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam po prostu uważać na telefon. Pakowanie takiego telefonu w case w którym wygląda jak te od Caterpillar jest śmieszne ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@tomek7121 jateż mam takie zdanie. mi już przez przypadowe uderzenie kluczem u góry na ramce tej czarnej robił się maly odprysk ale to nie jest telefon za 3 tys i nie bede tez  obchodził sie z nim jak z jajkiem. mam nillkina który dobrze sie trzyma a jego jedyna wada to to ze własnie nie chroni górnej i dolnej cześci ramki.

umówmy się ze jakość wykonania moto x play nie jest jakas topowa. ale tak naprawde jesli ktoś nosi ja normalnie i nie pracuje npw stolarni czy na budowie to nawet bez case`a mozna  korzystac bo tylna klapka jest super.

a Ty czego używasz ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja właśnie mam nillkin frozen shield. Mi głównie chodziło o zabezpieczenie boków i tyłu głównie przed porysowaniem. Nie muszę się martwić na co kładę telefon. Case mam od paru miesięcy i spisuje się idealnie. Testowałem case typu cegła ale po kilku chwilach zdecydowałem że ani to ładne ani poręczne.

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@tomek7121 racja.

NILLKIN jest elegancji i mocno trzyma się na telefonie co jest ogromnym plusem.

duży klockowaty case zrobi z i tak dużej moto x play cegłe - latem to uciążliwe, bo nie wszystko mieści się do spodenek ;/

ja też zawsze biore pod uwagę to żeby nie rysował się tył plus dodatkowo oko aparatu, choć motorola świetnie zrobiła zagłebiając szkło z obiektywem poniżej obudowy, co nawet bez case daje małe prawdopodobieństwo rys - w odróżnieniu np od Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak to jest jak się robi smartfony 6-7mm :) później taki ulep wystaje. A nie lepiej zrobić troszkę grubszy, wyprofilować i nie martwić się o obiektyw :) poza tym baterię solidną można władować.

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cienkosc to bezsens . Wolę czuć telefon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ja zakupiłem Armor Impackt Holster. Może i duże to etui ,ale jak telefon nie używam jest bezpiecznie zamknięty w kapsule i można go wrzucić do plecaka bez stresu. No i ten wygląd pancernego czołgu ;). Miałem taki sam przy lg g2 mini i jest świetny.

Wypalcowane z Motoroli X Play.

Edytowane przez wysokiczan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedynym słusznym wyborem jest crystal case-mate. Przezroczyte etui składające się z dwóch części: gumowej ramki i plastikowych plecków nachodzących na ramkę. Plecki całkowicie przezroczyste co daje świetny efekt. Niestety mój egzemplarz za mocno dociskal przycisk power i przez to telefon sam się wylaczal. Jednak jakość etui na naprawdę wysokim poziomie. Cena 79 zł plus przesyłka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up mógł byś jakiś link podesłać jakie polecasz ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi