Skocz do zawartości
MojNick

Motorola Moto X Play - etui na telefon

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie akurat tudia się nie podoba ale to kwestia gustu .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi osobiście też nie. Nie wiem jak z jakością, ale wygląd ma mało porywający

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

najbardziej podoba mi się nillkin, którego aktualnie mam, jedyna jego wada to,że nie chroni górnej i dolnej cześci obudowy, ale ja nie rzucam telefonem wiec mnie wystarcza, zwłaszcza ze zapłaciłem za niego jakies 30 zł.

wybór case`ow na x play jest naprawde kiepski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłem incipio. We wtorek powinno przyjść, więc podzielę się opinią czy warto wydać ponad 80 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będę czekał na zdjęcia i opinie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Dziś rano kurier dostarczył moje etui. Pierwsze wrażenia przy rozpakowywaniu to, że mamy do czynienia z produktem wysokiej jakości. Samo opakowanie robi wrażenie. Ale przecież nie o opakowanie tu chodzi ;) Samo etui prezentuje się bardzo solidnie i takie też jest. Tył jest z matowego plastiku przyjemnego w dotyku. Przez swoją "matowość" plastik nie jest tak przeźroczysty jak etui case-mate, ale mimo wszystko można dostrzec przez niego smartfona. Ramka wykonana jest z dość elastycznej gumy o fakturze plastra miodu. Jedyne co nie jest może minusem, ale też nie jest plusem to, że ramka jest dość wysoka i sporo wystaje nad wyświetlacz. Przy czym jest fajnie ścięta przez co wygoda użytkowania nie ucierpiała. Załączam kilka fotek:

post-409284-0-89032500-1464085413_thumb.jpg

post-409284-0-57815900-1464085449_thumb.jpg

post-409284-0-43500000-1464085535_thumb.jpg

post-409284-0-29721600-1464085481_thumb.jpg

post-409284-0-70702900-1464085566_thumb.jpg

Edytowane przez Mikel25
    Obrazy i filmy umieszczamy w spoilerach
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda super. Kupiłes tam z "linka" ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@@redbull90

Tak kupiłem ze strony sklepu. Mają też na Allegro aukcje, ale trzeba zapłacić 10 zł więcej

Edytowane przez Mikel25
    Nie cytujemy w całości posta poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deus

Witam drogich forumowiczów!

Po zakupie X Play chętnie wpisałem w wyszukiwarki różnych portali "x play spigen" oraz "x play ringke". Zaskoczony nie otrzymaniem pożądanych wyników. Wszedłem więc w kategorie akcesoria gsm a następnie wybrałem Motorola, gdzie wpisałem frazę "x play". Jak szybko się okazało, zostałem zmuszony zmienić swoje przyzwyczajenia, gdyż dostępność etui na naszą Motkę jest znikoma. Po wnikliwej analizie sytuacji do wyboru pozostały mi trzy: Tudia, Incipio oraz Diztronic. Każda z tych marek była mi obca. Przejrzałem wiele for celem ustalenia stosunku cena/jakość i ogólnego rzecz jasna wyglądu. Incipio odpadło ze względu na zbyt wysoką cenę jak za kawałek tworzywa. Na placu boju zostały dwaj konkurenci: Tudia oraz Diztronic, czyli Amerykanie. Tudia została zdyskwalifikowana przez "kółeczko" na plecach urządzenia, co mnie osobiście nie przypadło do gustu, wobec czego zamówiłem etui marki Diztronic. Nie będę pisał gdzie i za ile, by nie robić reklamy. Do rzeczy...wykonanie jest bardzo dobre, rzekłbym nawet odpowiednio profilowane brzegi nadają urządzeniu charakter unikalności, bowiem większość etui z którymi miałem dotychczas styczność, jest po prostu kanciata. Wystający rant frontu to zaleta, ale przeważnie jest to standardem. Skupmy się na slotach - otwory na nie są bardzo dobrze dopasowane a same wycięcia na mikrofony również nie pozostawiają niedopowiedzeń. Całość ma matowe wykończenie - ja kupiłem kolor czarny. W przeciwieństwie do pozostałych etui (Ringke w LG G3, Protective Cover w S4, Clear Cover w S6) nadaje to bardzo estetyczny akcent i od razu mi się spodobało. Praca bocznych klawiszy jest dobra, wyraźnie chodzą ciężej, lecz "klik" jest bardzo dobrze wyczuwalny - co warte dodania, etui posiada 3 wypustki wewnątrz, celem lepszej integracji z klawiszami urządzenia. Byłem bardzo ciekawy frontowego panelu, gdyż szkło na nim jest delikatnie ścięte i mogę napisać, że Diztronic odrobił lekcję chroniąc także i ten element telefonu. Etui nie ma luzów, całość leży stabilnie. Na olbrzymi plus - brak sztucznego pogrubiania urządzenia, Motorola zachowuje pierwotny kształt tylnych plecków, co mi bardzo odpowiada. Ogólna moja ocena to 5/5, jestem z zakupu zadowolony. Poniżej zdjęcia dla niezdecydowanych lub tych, którzy chcą po prostu ujrzeć "okaz" w całości.

ps. na froncie 3mk flexible glass, także możecie od razu ocenić, jak leży.

post-83984-0-67145800-1464860976_thumb.jpg

post-83984-0-48256200-1464860987_thumb.jpg

post-83984-0-29814100-1464860996_thumb.jpg

post-83984-0-98615700-1464861006_thumb.jpg

post-83984-0-48370800-1464861016_thumb.jpg

post-83984-0-86844100-1464861021_thumb.jpg

post-83984-0-59203300-1464861030_thumb.jpg

post-83984-0-98805700-1464861041_thumb.jpg

post-83984-0-78943700-1464861047_thumb.jpg

post-83984-0-34891000-1464861055_thumb.jpg

Edytowane przez deus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up wygląda to bardzo fajnie . Szkoda że taka bieda jest w kwestii Case'ów.

Jak jest z przyciskami w sensie skoku ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi