Skocz do zawartości
MojNick

Motorola Moto X Play - etui na telefon

Rekomendowane odpowiedzi

Piękne dzięki za wyczerpująca odpowiedź - tez się zaopatrze dzisiaj w niego, zobaczymy czy tez mi przypasuje :)

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś wie czy może będą org bumpery? Albo jakieś dobrej jakości? Flip cover jest dla mnie za bardzo denerwujący a cały back case też mnie nie ustawia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Asteroid
    Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Mam jeszcze pytanie co do tego etui.

1) Jak wygląda kwestia rozmów (czy trzeba mieć otwarty zamknięty, jakość rozmów czy się nie pogorszyła)

2) Jak wygląda odbieranie telefonu, czy etui wystarczy tylko otworzyć czy również przeciągnąć palcem jak to ma miejsce jak nie ma etui.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

I tutaj jest pewna niedogodność np. w stosunku do oryginalnego flipa z LG G2 / byłem do niedawna wysoce zadowolonym posiadaczem tego telefonu/ czy G3 gdyż żeby odebrać rozmowę trzeba go otworzyć ( chyba, że skonfiguruje się przyciski boczne na odbieranie rozmów). Rozmawiać można już przy zamkniętym flipie gdyż ma wycięcia na przodzie na głośnik i słuchawkę. Tak więc widoczny jest brak pełnej funkcjonalności znanej we flipach LG gdzie było specjalne okienko na przedniej stronie oraz sam fabryczny soft pozwalał na personalizowanie widoku wyświetlanego w tym okienku.

Edytowane przez Warn_Girl
    Nie cytujemy poprzedzającego postu.
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi i moje odczucia po kilku dniach użytkowania etui Motki, wrażenia wizualne są świetne, telefon prezentuje się elegancko, materiał jest przyjemny w dotyku, wszystko ładnie spasowane, w miejscu tylnich "pleckow" nic nie skrzypi.

Byłem zdziwiony widząc, że w miejscach styku etui z ekranem jest on wyraźnie czystszy.

Jest jednak jeden mankament - wraz z założeniem etui przestał mi działać gest włączenia aparatu - nie wiem czy ma to związek ze sposobem trzymania smartfona aczkolwiek gdy zdjalem etui, gest zaskakiwał za każdym razem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jakie masz etui?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Flip shell od Motoroli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chyba poczekam może ktoś ściągnie z USA któreś z tych etui do PL i będzie można to kupić u nas bo niestety producenci nie wysyłają do PL.

http://www.incipio.com/cases/smartphone-cases/motorola-smartphone-cases/motorola-moto-x-play-cases/octane-bumper-case-motorola-moto-x-play.html

http://www.supcase.com/moto-x-play-cases.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś znalazł może jakieś bumpery? Od premiery minęło ładnych parę miesięcy a bumperów (nawet najtańszych chińczyków) żadnych nie mogę nigdzie znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi