Skocz do zawartości
MojNick

Motorola Moto X Play - etui na telefon

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przyszła do mnie przesyłka z Frosted Shield od Nikillin wraz z folią na ekran, którą w sumie i tak nie założyłbym z racji mniejszych rozmiarów niż folia ARC od 3mk. Ale wracając do etiu/case. Wykonanie 5/5, dopasowanie 5/5, otwory na przyciski 5/5, a co najważniejsze nie pogrubia motki - spodziewałem się trochę grubszego tworzywa i bardziej odstających brzegów ale na szczęście myliłem się na +. Case nie pogrubia telefonu i lekko (1-1,5mm) wystaje ponad ekran co w połączeniu z folią zakrywającą boki robi super wrażenie. Fakt, góra i dół nie są chronione ale trzeba iść na kompromis jeśli chce się mieć elegancko wyglądający telefon a w moim odczuciu to połączenie zasługuje na miano eleganckiego. Nic nie trzeszczy, samo włożenie motki nie sprawiało problemu zaś przy wyjmowaniu lekko musiałem się nagimnastykować lecz nie było tak źle, w końcu nie zdejmę go pewnie do końca użytkowania telefonu - bo po co ;D Plecki są miłe w dotyku, lekko gumowane co zapewnia dobry chwyt. Ale przede wszystkim zupełnie nie odczułem powiększenia się gabarytów. Cena z przesyłką ~35zł według mnie jest odpowiednia, mam również na względzie czas dostawy. 16:52 Paczka nadana w Warszawie - 14:17 następnego dnia awizo w skrzynce w Poznaniu. Mogę spokojnie polecić etui z tej aukcji http://allegro.pl/etui-nillkin-frosted-motrola-moto-x-play-folia-i5798574030.html

76fe3c545fe9f4bamed.jpgac7c5ca0d89fc641med.jpge1b8300dc9287541med.jpga01d937e731e2796med.jpg

Edytowane przez tomek7121

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Maxox

Cześć! Czy ktoś może orientuje się gdzie można kupić tylne klapki od x play?

Wysłane z Moto X Play

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ch3mn3y
    Majk3lu

@@Maxox

Nie są niestety w 100% oryginalne, ale biała którą dostałem jest... znośna, o tak to można nazwać. Jeśli chcesz to mogę ci odsprzedać zestaw Diztronic (używany) + 3MK ARC (nówka) + biała klapka z Aliexpress :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym się bał kupić case który nie zakrywa góry i dołu. Jeden upadek i po wyświetlaczu. Nie wygląd jest ważny a bezpieczeństwo. Ale każdy robi jak uważa

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ch3mn3y

Też się tego bałem, ale ekran jest nad wyraz twardy - 1.5m na beton, uderzenie bokiem i jest tylko róg zdarty... Bez żadnych folii, tylko oficjalny Flip Case.

Ale u mnie to tradycja, że telefon musi mi spaść i róg się szczerbi :P

Edytowane przez ch3mn3y

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do użytkowników oryginalnego etui flip shell. Działa wam wybudzanie ekranu po podniesieniu klapki i wygaszanie po zamknięciu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ch3mn3y

Działa, ale tylko jeśli telefon nie był dopiero co go nie wybudziłem w ten sposób (podświetlił się ekran, uruchomił moto actov i zgasł) lub jeśli dopiero co nie wyłączyłem ekranu, bo wtedy trzeba chwilę poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r75c

Pytanie. :)

Czy słyszeliście o czymś takim jak folia ochronna na tył i boki zakłada na telefon próżniowo??

Jeśli tak to jakieś opinie przemyślenia!!??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plantator

Próżniowo to chyba na etapie produkcji by musiało być  kiedy te elementy były by oddzielnie, jeśli już taki myk to  może raczej termokurczliwe "etui" ale nie spotkałem się z czymś takim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi