Skocz do zawartości
MojNick

Motorola Moto X Play - etui na telefon

Rekomendowane odpowiedzi

lewi87

Gdzie dostane klapke na tyl telefonu? Z fabrycznej zdrapalem fragment gumy probujac zdjac pokrywke, swoja droga strasznie to irytujace albo trzeba miec zapuszczone dlugie pazury albonwykalaczke lub inny szit zeby podwazyc... Na aliexpress widze ale cos mam przeczucie ze stamtad przesylki (chiny) slabo dochodza... Moze jakies polskie zrodlo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plantator

Czemu miałyby słabo dochodzić przesyłki? Jak się zamawia od byle pierwszego lepszego sprzedawcy to i na allegro to samo spotkasz, kupilem juz kilka smartfonowych przedmiotów, plecki, szkła etui i wszystko dochodziło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Majk3lu

Dochodzić dochodzą, gorzej z jakością tych klapek. Dostałem jedną białą, była tak fatalna że z miejsca przesłali mi drugą - lepiej, ale to dalej nie jest oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lewi87

A nie ma jakiegos normalnego zrodla? Moto przeciez traktuje to jako mega zalete telefonu mozliwosc zabawy z wygladem a nie mozna nigdzie durnej klapki kupic? Nawet bezposrednio u moto?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie :) z tego co wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Maxox

Spróbowac możesz zamówić z np. niemieckiej strony Motoroli... Tam są dostępne tylne klapki... PS: Mi też to się zdążyło gdy ściągałem klapkę...

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakupiłem jednak to etui dual armour od shieldtail i musze przyznać że jest świetne telefon jest grubszy cięższy dla mnie to zalety jest prawie idealnie spasowanie i jakość wykonania bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lewi87

A nie chcialby ktos sprzedac bialej tylnej klapki? Chetnie odkupie... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupilem case "nillkin frosted" kolor czarny, case według mnie jest idealnie spasowany i dobrze leży w ręce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie polecam Tudię, w 100% warta ceny. Idealnie pasuje i świetnie się sprawdza :) Oczywiście nie jest jakieś mega cienkie, ale to kwestia przyzwyczajenia się - teraz jak je zdejmę to czuję, że mam za mało w ręku. Dla mnie ogromnym plusem jest dosyć mocne wystawanie nad ekran, (mi nie przeszkadza w użytkowaniu, czasami tylko przy przeciąganiu ikon między ekranami, ale to zależy jak się złapie ikonkę), bo już jeden ekran rozbiłam jak spadł mi telefon płasko na ziemię  :thumbup:

Gest aparatu działa bez zarzutu, ale muszę się pilnować żeby telefon był prosto, jak lekko pod kątem jest ustawiony to przestaje wyłapywać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi