Skocz do zawartości
MojNick

Motorola Moto X Play - etui na telefon

Rekomendowane odpowiedzi

telefon i tak jest wyraznie mnijszy niz X STYLE.

ale masz racje taki case to juz chyba przerost formy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego zdecydowałem się w końcu na takie etui: http://allegro.pl/pancerne-etui-plecki-hybrid-moto-x-play-szklo-i5980938620.html Jak dojdzie to zamieszczę krótką recenzję oraz zdjęcia. 

@EDIT

Zgodnie z obietnicą załączam krótką recenzję oraz fotki. 

Sam pokrowiec sprawuje się bardzo dobrze. Telefon zdążył mi już raz upaść z wysokości około 1,2 m i jak widać na zdjęciach nic mu się nie stało. Chwyt jest bardzo pewny. Połączenie gumowych elementów z twardszym "plastikiem" spełnia swoją rolę. Ergonomia na najwyższym poziomie. Odczucia obcowania z produktem wysokiej jakości jak najbardziej na miejscu :) Bardzo dobrze zabezpieczone wszystkie krawędzie telefonu. Sam pokrowiec polecam. 

Szkło załączone do tej aukcji już nie. Nie znam firmy, jakiś no-name. Przyszło bez oryginalnego opakowania, jedynie w styropianowo-gąbkowej otoczce. Szkoło ewidentnie za małe! Nie pokrywa całego obszaru wyświetlania. Wiedziałem, że musi być mniejsze od ogólnego rozmiaru ekranu ze względu na krzywizny przy rogach. To załączone do zestawu zdecydowanie jest za małe. Na jednej krawędzi ekranu w obszarze wyświetlanie dochodzi do załamania światła na krawędzi szkła.. duży błąd... mocno wkurzający efekt. 

Foty: 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Edytowane przez KamilKat
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ger

Zakupiłem Diztronica, potwierdzam to co już było tu napisane, dopasowanie bardzo dobre - może z wyjątkiem otworu na słuchawki, jest przesunięty w jedną ze stron o 1mm, ale to szczegół  :P Chwyt telefonu w moim przypadku polepszył się. Fakt, sam case jest trochę śliski, szkoda, że nie jest to materiał taki jak w X-Shape, ale jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem podobny pokrowiec do tego nillkin-a na LG G3S, czyli bez osłony górnej i dolnej krawędzi. Jak to zazwyczaj w życiu bywa telefon upadł właśnie górną krawędzią na ostry rant. Efekt oczywiście masakryczny. Szkło wprawdzie nie pękło ale dotyk w górnej części ekranu padł kompletnie. Na gwarancję nie szło odesłać, ze względu na widoczne wgniecenie na górnej ramce ekranu. Dlatego sam już nigdy nie zastosuje tego typu plecków/ pokrowca w telefonie. Ten nillkin sprawia wrażenie jakby jego jedyną funkcją była tylko estetyka a nie ochrona telefonu.

@@redbull90, post wyżej nad twoją wypowiedzią zamieściłem zdjęcia mojego pokrowca. Telefon niestety przybrał na masie i gabarytach ale zdecydowanie jest chroniony. Czyli pokrowiec spełnia swoją funkcję.    

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakupiłem dziś TUDIA  ARCH - ETUI CASE - http://flavour-design.pl/tudia-arch-motorola-moto-x-play-black,id4846.html super! Jestem pod wrażeniem. Przyciski chodzą sprawnie - nie latają :) solidnie wykonany. Wszystkie wycięcia idealnie pasują. Zakrywa ładnie wszystkie krawędzie. Polecam.

I jeszcze jedna sprawa - nie pogrubia znacząco telefonu.

Edytowane przez 225rgnusmas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mimo01

Też mam TUDIA i ogólnie jestem zadowolony, że lecz kupiłem kolor szary i każdemu go odradzam - brudzi się niesamowicie szybko i ciężko doczyścić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jakieś etui takie jak rinke fusion które ma zaślepki na USB i jack ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem takowe na flexa 2 ale przejrzałem właśnie stronę ringke na motkę tego na ich stronie nie ma:(

[Dodano: 06 kwiecień 2016 - 22:07]

Też mam TUDIA i ogólnie jestem zadowolony, że lecz kupiłem kolor szary i każdemu go odradzam - brudzi się niesamowicie szybko i ciężko doczyścić.

Ja mam czarny naprawdę dobrze się sprawuje - nie zaobserwowałem żadnych zabrudzeń - tylko w tym etui ciężko wykonać zrzut ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi