Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kingroot został dziś zaktualizowany. Można zrootować wersję V10s.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie: jak usunac kingroot z telefonu?

Pobiera mi sie juz 3raz aktualizacja systemu 300mb i podczas aktualizacji wyskakuje info że mam super usera i nic z tego nie bedzie. Nawet wylaczalem roota i nic.

Chcialbym zainstalowac aktualizacje i kroota na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego po zainstalowaniu roota nie moge odinstalowac np. Google chrome albo dysk google. W liscie jeat to zaznaczone jako niemozliwe do odinstalowania.

Czy dzieki rootowi moge jakos przyspieszyc urzadzenie i poporawic jego wydajnosc? Co jeszcze daje nam root?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Fairblue

Pobierz na przykład Link2SD ze sklepu play, za pomocą tej aplikacji odinstalujesz inne aplikacje, wymogiem jest root.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Inna kwestia dość problematyczna dla mnie. Otóż ustawiam sobie budziki na rano, telefon kładę obok łóżka i.... rano nic mnie nie budzi! Ikonka podczas nocy lub po zablokowaniu (tego nie wiem) znika z paska a jak wejdę w aplikacje zegar to alarmy są normalnie zaznaczone żeby dzwonić i właśnie po wejściu w aplikacje ikona (tego budzika) wraca na pasek nawigacji! Czy możliwe jest, że coś mrozi mi budzik?! cm cleaner i greenify odinstalowałam a problem jednak się pojawia. Jedybnie co to od kingroota mam purify...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Fairblue

To odinstaluj purify i sprawdź rezultat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    golapa

Mam problem z rootem :) A mianowicie: włączyłem wifi wszystko niby spoko, ale wyskakuje mi "Network error. Unable to get root strategy from cloud" :x Jakieś pomysły ? Przez pakiet także ten sam komunikat :x (Informacje o telefonie i sofcie pobrał bezbłędnie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skad aolikacja? Gdzies wyczytalam, ze czasem dziala wylaczenie wifi o tylko sciaganie danych z sieci operatora.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Inna kwestia dość problematyczna dla mnie. Otóż ustawiam sobie budziki na rano, telefon kładę obok łóżka i.... rano nic mnie nie budzi! Ikonka podczas nocy lub po zablokowaniu (tego nie wiem) znika z paska a jak wejdę w aplikacje zegar to alarmy są normalnie zaznaczone żeby dzwonić i właśnie po wejściu w aplikacje ikona (tego budzika) wraca na pasek nawigacji! Czy możliwe jest, że coś mrozi mi budzik?! cm cleaner i greenify odinstalowałam a problem jednak się pojawia. Jedybnie co to od kingroota mam purify...

Też mam ten problem.. choć to chyba nie problem roota..

Wyłącz w ustawieniach budzika gesty.. mnie teraz budzi hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi