Skocz do zawartości
rako

Dedykowamy uchwyt do samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

rako

Witam od wczoraj jestem posiadaczem telefonu.Poszukuje jakiegos dobrego uchwytu do samochodu.Czy ktos moze cos polecić..Szklo juz kupiłem tak jak polecacie nillkin 9H,pokrowiec tez tej marki juz mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mobopx

Jak masz pokrowiec to wszystkie dedykowane uchwyty na wymiar odpadają. Ja mam uchwyt przyklejany, z tą wkładka żelową "gekon". Fajny, tylko trzeba raz na jakiś czas przetrzeć ciepłą szmatką bo kurz się lepi i klej traci swoje właściwości. Są jeszcze te ściskowe ale trochę tandetnie to wygląda jak dla mnie dlatego wolę żelowe.

Wysłane z mojego HUAWEI MT7-TL10 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mobopx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam oryginalny uchwyt Samsung EE-V200. Jest co prawda do maks. 5,7'', ale Mate 7 wchodzi bez problemu (jest jeszcze spory luz). W związku z tym, że Mate nie ma symetrycznie umieszczonego gniazda ładowania mogą być problemy z podłączeniem ładowarki do telefonu umieszczonego w uchwycie. Dlatego polecam podłączenie ładowarki do telefonu przed umieszczeniem go w uchwycie i dopiero wówczas całość umieścić w uchwycie.

Wielkim plusem tego uchwytu jest jakość wykonania oraz dobre trzymanie.

Edytowane przez Jerzyna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mobopx

Zastanawia mnie jeszcze takie rozwiązanie: http://allegro.pl/uchwyt-samochodowy-magnes-tetrax-smart-iphone-5s-6-i4956364139.html

Co myślicie? Wkładam telefon do uchwytu kilka razy dziennie, więc patrzę pod tym kątem aby było to jak najmniej uciążliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo

Jak dla mnie, przyklejanie czegokolwiek do telefonu odpada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawia mnie jeszcze takie rozwiązanie: http://allegro.pl/uchwyt-samochodowy-magnes-tetrax-smart-iphone-5s-6-i4956364139.html

Co myślicie? Wkładam telefon do uchwytu kilka razy dziennie, więc patrzę pod tym kątem aby było to jak najmniej uciążliwe.

Przerabiałem już ten temat z "tetraxem" i niestety ładnie to wygląda tylko na zdjęciach. W realu, nie jest tak kolorowo tzn, telefon wcale się tak dobrze nie trzyma jak to sugeruje reklama. Mam to zamontowane w samochodzie, ale nie używam. W zestawie jest kilka magnesików które można spokojnie naklejać na telefon (klej schodzi bez problemu). Reasumując, szkoda pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi