Skocz do zawartości
irwinos

Prywatnosc danych w telefonie

Rekomendowane odpowiedzi

Ceniek

Wrócimy do tego tematu ?

Mam duzo wiecej uwag a podsumowanie jest takie ze teoria spiskowa to przy tym mały pikuś.

Google i duzo innych wiedzą WSZYSTKO, co tylko jest w telefonie jest jak wyswietlone na słupie na skrzyzowaniu ulic.

Nie dla wszystkich, jasne, ale dla calkiem sporej grupy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Areen

A po co wracać? Regulamin i polityka prywatności google wyraźnie wskazują na to, że mogą sobie wziąć co chcą ze swoim produktów i kiedy tylko chcą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kys

Najsmutniejsze jest to, że ciągle coś zmieniają w tych politykach prywatności etc. a Ty żeby móc dalej korzystać z danych aplikacji musisz się zgodzić na nowe warunki, tak jak jest to teraz od kilku dni. Za każdym razem jak mi wyskoczy komunikat, że muszę zaakceptować nowe zasady, usuwam go, a on za 5min znowu się pokazuje. W końcu się zirytowałem i postanowiłem przeczytać co nowego w trawie piszczy. Niestety nie ma nigdzie info co się zmieniło, tylko każą czytać cały dokument od nowa. Co ciekawsze do zaakceptowania jest:

Warunki świadczenia usług Samsung - 93 strony A4

Zasady ochrony prywatności - 19 stron A4

Łącznie 112 stron prawniczego bełkotu, tylko po to, żeby móc korzystać z funkcjonalności smartfona :|

Czy firma Samsung nie powinna w przypadku zmian w tak przepastnych dokumentach wyłuskać tych zmian dla użytkowników? Przecież zmuszanie nas do ponownego czytania tego dokumentu, w celu znalezienia różnic w stosunku do poprzedniej wersji zakrawa na kpinę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi