Skocz do zawartości
dibi

Honor 7 - słaba wytrzymałość baterii, zbyt duże zużycie przez system

Rekomendowane odpowiedzi

myślę że kwestia często pomijana to zużycie energii przez czujnik linii papilarnych który cały czas jest w czuwaniu. Usługi google często zużywają dużo baterii gdy włączony jest dostęp do lokalizacji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam wczoraj naładowałem do pełna około 21:00 ,po wyłączeniu tych apk. W tej chwili mam 80% baterii ,ale usługi google nadal wchodzą na pierwszy plan i mają średnio 65-69% .Aktywna pogoda odświeżanie co 3 godz,synchro włączone dane w tle także.

Edytowane przez LuckyStrike

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yiabol

B180 jest wyjątkowo kiepsko zoptymalizowany pod kątem oszczędności energii.

Telefon chyba nie przechodzi w deep sleep aczkolwiek aplikacje google wychodzą na pierwszy plan.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie mam problem. Przeczytałem cały temat o baterii zarówno do Honora 7 jak i P8 i nic nie pomogło. A mianowicie. Mój Honor 7 ma dziwne loty. Raz w nocy (od 23 do 8 rano) bateria uchodzi 2-3% a raz nawet 14%. Mam wszystko wyłączone tzn autosynchro, wifi, bluetooth, transmisje, czujnik światła, fejsa i messengera nie mam wcale. Kompletnie nic. Aplikację zamykam "kwadratem", wbudowany menadżerem Huaweia, doinstalowałem Clean Mastera. Idąc spać mam wolne 1,9GB ramu. Nie pomaga nawet tryb ultra oszczędny (ostatnio przez niego przez noc spadło 12%). Głównym "zjadaczem" baterii jest "System operacyjny Android". Planuję przez weekend zrobić wipe i zobaczyć czy to coś pomoże. Mój soft to b180. Czekam z niecierpliwością na andka MM. Może on coś pomoże. Powoli zaczynam tracić cierpliwość. Może zaraz mnie ktoś wyśmieje, że telefon musi swoje brać bo ma procka itd. ale taka losowość ? Raz 3 a potem 14% ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aresza20

Mi na b320 od 23do5 spada 1lub2% przy pełnej synchronizacji a na b180 spadało 8 ;) taki urok lolipopa

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartos38

To jest właśnie b180 ja zaraz uciekłem od tej aktualizacji wgrałem b320 i mam spokój 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale chodzi o to, że raz na tych samym ustawieniach schodzi 3% a raz 14%. Jest to losowość. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jobski

A telefon zawsze ma taki sam zasięg sieci GSM? W trybie ultraoszczędnym to tak naprawdę jedyny czynnik wpływających na zużycie baterii.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualnie mieszkam w centrum Bydgoszczy więc nie powinno być problemu z zasięgiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    predki

Witam mam pytanko czyli z b180 moge przejśc na b320 ? przesiadłem sie z lg g2 ale tu bateria szybko sie rozladowuje w lg 2 dni a tu masakar aby w nocy mi ucieklo 18 procent ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi