Skocz do zawartości
androzolw

Najlepszy rom na Galaxy 3 I5800 (waszym zdaniem)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie....niewiem czy byl juz taki temat ale jaki jest waszym zdaniem najlepszy rom na G3 ?:)

Tapniete z mojego GALAXY® mini ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Md87

Ja polecam Kyrillosa 7.0 OC. Telefon śmiga na nim bez żadnych zamuleń i błędów. Wszystko stabilnie dodatkowo procesor podkręcony do 1.3 GHz, a co mnie najbardziej w nim cieszy to to że GPS działa naprawdę dobrze i fixa łapie szybko o czym mogłem tylko pomarzyć w przypadku wszystkich stockowych romów. Bateria przy niezbyt intensywnym użytkowaniu i wi-fi włączonym non-stop trzyma mi 2-3 doby, więc wynik naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył. Polecam wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
glok

tego v7.0 normalnie przez odina się instaluje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a moglbys dac linka do tego.romuu ?;)

Tapniete z mojego GALAXY® mini ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Md87

Tu znajdziecie wszystko o tym romie, instrukcję jak wgrywać,linki i cały opis. Krótko mówiąc wgrywa się jak każdy innym rom przez ODINA tylko zaraz po wgraniu należy zrobić WIPE, ale wszystko opisane jest przez samego autora:

[ROM] Kyrillos' ROM v7.1 - xda-developers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wolty

Tak Kyrillos v7.0 to świetny rom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
glok

wgrałem sobie 7.0 właśnie po przesiadce z Lestatious'a 1.8 naprawdę ok. gps mnie wreszcie namierza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Choć mam kyrillosa v6.1 OC ( instalowałem jeszcze przed wyjściem 7.1 OC, jest świetny więc poki co nie zmieniam ) to w ciemno mogę ci polecić tak jak koledzy 7.0 OC. Dwa najlepsze romy na Galaxy3 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czy potem duży problem jest żeby wrócić do czystego roma samsunga? bo jeszcze nigdy sie nie baawiłem z modami, wgrywałem sobie tylko czyste z samfirmware

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a czy potem duży problem jest żeby wrócić do czystego roma samsunga? bo jeszcze nigdy sie nie baawiłem z modami, wgrywałem sobie tylko czyste z samfirmware

Wystarczy wgrać czysty ROM z samfirmware, tak jak to robiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi