Skocz do zawartości
androzolw

Najlepszy rom na Galaxy 3 I5800 (waszym zdaniem)

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to paczka zip. Update instalujesz przez recovery. Skopiuj

Zipa na karte pamieci, wejdz do recovery i wybierz install zip from sd card.

Wysłano z GT-I5800 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ja chce ta paczke instalowac to.mi instal aborted wyskakuje i mam dziwne wrazenie ze dziala on niestabilnie a i taki problem mam chcialem androida 2.2 wgrac z samfirmware jak wgralem to pokazuje mi sie lofo samsumga pulsujee potem na chwile znika i znow sie pojawia nie wiecie o co chodzi? wgrywalem najnowsza wersje. Ps pasek z download na tel dochodzi do konca i wchodzi w recovery instaluje cos a potem wyskakuje czeewony napis i nawet nie moge przeczytac bo.szybko znika. ..:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Yorgi

Ja mogę szczerze polecić Sumee 4.

Jest na prawdę bardzo dobrym, stabilnym, szybkim ROMem z ogromnymi możliwościami personalizacji:

czcionki, bootanimacie, launchery - wszystko OneClick z poziomu telefonu.

Dodatkowo jego dużym plusem (jak dla mnie) jest zaimplementowane MIUI.

Posiada SSSwitcher co także jest mega sprawą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie moge pobrac sumee...nie chce mi sie stron a wczytac :/ wie ktos o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja mogę szczerze polecić Sumee 4.

Jest na prawdę bardzo dobrym, stabilnym, szybkim ROMem z ogromnymi możliwościami personalizacji:

czcionki, bootanimacie, launchery - wszystko OneClick z poziomu telefonu.

Dodatkowo jego dużym plusem (jak dla mnie) jest zaimplementowane MIUI.

Posiada SSSwitcher co także jest mega sprawą ;)

Chyba mnie zachęciłeś do wgrania tego Sumee 4. Kyrillos v7.1 jest super, ale mi się już znudził, a na XDA nie ma nic nowego. Na prawdę nie masz z nim żadnych problemów, bo czytałem, że bywają takowe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Yorgi
nie moge pobrac sumee...nie chce mi sie stron a wczytac :/ wie ktos o co chodzi ?

Strona ROMu nie działa od bodajże 3 tygodni, jednak ktoś ostatnio zarzucił mirror:

http://www.megaupload.com/?d=DYPP8IEM

Chyba mnie zachęciłeś do wgrania tego Sumee 4. Kyrillos v7.1 jest super, ale mi się już znudził, a na XDA nie ma nic nowego. Na prawdę nie masz z nim żadnych problemów, bo czytałem, że bywają takowe :)

Korzystam z niego wraz z G3Modem i na prawdę jako takich problemów z nim nie ma.

Raz na jakiś tydzień czy dwa lubi mi się zawiesić ale już zyskałem poczucie że co do codziennego użycia mogę na nim polegać.

GPS łapie fix w około 10 sekund gdy ma dostęp do neta, w przeciwnym wypadku chodzi mu kilka minut (w zależności od pogody i lokalizacji)

Dodatkowo polecam GPS Aids - świetna aplikacja wspomagająca moduł GPS

Dla mnie w Sumee najfajniejsze jest to że posiada kilka motywów wliczając MIUI, które też posiada ich kilka ;)

Edytowane przez Yorgi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mi laucher MIUI nie działa. Robiłem dalvik cache i przy uruchomieni go, telefon 3 razy zawibruje i wymagane jest zamknięcie. Co może być przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Yorgi
A mi laucher MIUI nie działa. Robiłem dalvik cache i przy uruchomieni go, telefon 3 razy zawibruje i wymagane jest zamknięcie. Co może być przyczyną?

Jak w temacie ROMu na XDA:

If you will change miui launcher first time , you will get lots of force closes ..just goto recovery and wipe dalvik cache and cache

Przy wgrywaniu MIUI należy wyczyścić Cache i Dalvik Cache. Wszystko powinno po tym działać :)

Też się na początku przestraszyłem gdy po raz pierwszy wgrywałem MIUI

(wtedy jako update.zip wgrywany przez CWM) bez zagłębiania się w instrukcje.

Powyższa operacja zlikwidowała wszelkie problemy z FC ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, to wcześniej już robiłem, ale dalej był ten sam błąd. Ale poradziłem sobie tak: zmieniłem tak jakby temat MIUI i poszło. Teraz jest już OK ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja mam inny problem dla niektorych zapewne banalny....mam problem z zainstalowaniem sterownikow instaluje kiesa w ktorym sa zawarte terowniki w "dodaj lub usun programy mam napisane ze jest zainstalowane samsung driver for phone z tego co pamietam przed resetem kompa (robilewm go wczoraj) w dodaj lub usun programy bylo kilka programow od samsunhga w stylu samsung adb server potem samsung modem itp. zainstalowalem jeszcze raz sterowniki ktore byly d opobrania w przyklejonym temacie o instalce kyryliosa niby wszystko ok a gdy włączam tryb download to odin mi go nie wykrywa tylko na pasku pojawia sie info o nierozpoznanym usb..pomocyy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi