Skocz do zawartości
androzolw

Najlepszy rom na Galaxy 3 I5800 (waszym zdaniem)

Rekomendowane odpowiedzi

To jest tak, musisz przytrzymać na raz cztery przyciski: głośność w górę, głośność w dół, środkowy (ten z ramką) i włącznik. Ja robię to w ten sposób, że najpierw wciskam głośność w górę i w dół, potem środkowy i na końcu, gdy już mam wszystkie trzy przyciskam włącznik. W momencie gdy wyświetla się napis i5800 puszczam wszystkie i hula recovery :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yorgi
    androzolw polecam Ci wyczyszczenie kompa z całego softu do telefonu, w tym usunięcie kiesa i wszystkich odinów, sterowników itp. (kiesa usuwaj przez specjalną aplikację dostępną na stronie samsunga). Reset kompa i wtedy od nowa próbuj. A najlepiej spróbuj to zrobić na innym kompie.

Michał12 przecież pisałem że Performance a nie Ultimate.

Ja korzystam z wersji Ultimate i wszystko jest w porządku.

@Michał12

Zastosuj się do tego posta, powinno pomóc ;)

xda-developers - View Single Post - [ROM] Sumee 4 [Released] [beat the hell out of Froyo]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moge wgrac kernel g3moda na stockowy rom?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz pod warunkiem, że masz 2.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kstn

Najlepszy ROM jaki miałem to Kyrillos v7.1 - odrazu po zainstalowaniu "czuć" różnicę w działaniu telefonu - RAKIETA. Poza tym z żadnym bugiem puki co się nie spotkałem. Co do bateri - aktualnie mija 31 godzina od ostatniego ładowania i mam dalej 70%, co jest dla mnie ewenementem bo przy wcześniejszych ROMach bateria trzymała max 12-14h i trzeba było ładować. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Oczko
    . Co do bateri - aktualnie mija 31 godzina od ostatniego ładowania i mam dalej 70%, co jest dla mnie ewenementem bo przy wcześniejszych ROMach bateria trzymała max 12-14h i trzeba było ładować.

A korzystasz w tym czasie z wifi albo gpsa? Przeglądasz internet? Masz podkręcony procek?

Tapnięte z g3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem czemu le ja mialem problemy z kyryliosem czaswami sie zawieszal i wgl....dlatego powrocilem do stockowego romu..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sebacz

ma ktoś działający link do Sumee 4 ? Tylko nie megaupload bo tam prędkość jest słaba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A możecie mi powiedzieć o co chodzi z jakimś skryptem w Kyrillos'ie v7.1, który ponoć psuje działanie systemu?

Spotkaliście się z tym?

Czy osoby, które posiadają Kyrillosa v 7.1 mogą się wypowiedzieć, jak działa system? Czy macie z nim jakieś problemy?

(Problem podobno pojawił się od wersji v 7.1).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Oczko

Jednym chodzi dobrze, innym laguje. Mi lagował ale pomogło skasowanie skryptu kickasskernel i wszystko wróciło do normy.

Tapnięte z g3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi