Skocz do zawartości
androzolw

Najlepszy rom na Galaxy 3 I5800 (waszym zdaniem)

Rekomendowane odpowiedzi

instalowałem czystego roma z samfirmware, wszystko przebiegło standardowo, ale telefon się nie włącza, mam tylko napis samsung i tak w nieskończoność... Ktoś coś poradzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raf-PL

@Pasquallo - wgrać jeszcze raz inną wersję, ewentualnie wgrać ROM wieloplikowy, potem jeszcze raz firmowy. Zrobiłeś przywracanie do ustawień fabrycznych przed wgrywaniem?

PS. Powinieneś założyć osobny wątek, chyba że napiszesz jaki jest najlepszy ROM:D

Ja stawiam na ROM Samsungowy, wersja 2.1 oryginalna była najstabilniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

VIVEK's ROM v5.2 jest wyśmienity :)

Pracuję na nim cały czas i problemów na razie nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie VIVEK's ROM v5.2 jest 300% szybszy od standardowego ;) i fajnie śmiga ,aczkolwiek nie mogę się połączyć na nim z WiFi i to chyba go w moim przypadku zdyskwalifikuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

vivek v5.2 jest najlepszy i szybki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    poiuyt

Moim zdaniem Kyrillos' ROM v9.3 JPU najlepszy! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aro313

Skoro tak uważasz to jak Kyrillos' wypada na tle ROM'u Vivka i innych? Wnioskuje że je testowałeś:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daro70

Kilka tygodni używałem używałem Kyrillosa 9.3 i byłem bardzo zadowolony. Żadnych problemów do wczoraj. Telefon nagle bez żadnych powodów spowolnił pracę, wszystko masakrycznie długo się otwierało. Nie pomagały restarty fona. Zainstalowałem wczoraj wieczorem 21.12.2011 Vivka 5.3. Wszystko ładnie chodziło do pierwszej zwiechy. Reboot i po kilku minutach kolejna zwiecha. Wczoraj wieczorem 4 razy fon się zwiesił. Pomagało tylko wyjęcie baterii. Dzisiaj na radzie żadnych problemów.

Nie wiem już, co sądzić o tych romach. Jeszcze jedna zwiecha i zmieniam rom na jakiś mniej popularny.

Czekam z niecierpliwością na zapowiedziany na zeszły weekend Kyrillos 9.5, a może autor Kyrillos13 zrobi nam prezent na święta i go opublikuje ?

Czy Wy też macie takie problemy, czy jak zwykle tylko ja ? :(

Edytowane przez Daro70

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Daro70.

Szczerze, to Kyrillos' 9.3 spaprał trochę, najlepiej telefon mi chodził na 9.2. Spróbuj właśnie na 9.2 wgrać i kernel najnowszy G3MOD 2.2.2. Myslę, ze przed 9.5 ani przez CM7 Alpha 7 nic lepszego nie będzie.

Oprócz Kyrillos' ROM i InDroid (który już daawno nie jest aktualizowany) to nie miałem żadnego w pełni dobrego ROMu. Każdy inny miał jakąś wadę. Nie mówię tutaj o CM7, który jeżeli chodzi o stabilność i funkcje to był (a w zasadzie byłby) najlepszy, tyle że :

1. Trochę tnie przy przewijaniu ekranów (moje odczucia),

2. No ciągle Alpha, tutaj nic nie zdziałamy. Czekajmy na betę to będzie weselej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mialem wcześniej V7.3 i nie bylem z niego zadowolony. Czy to na wersji z oc, czy nie. Mialem ciagle freezy, crashe, rebooty, system byl bardzo niestabilny. A wczoraj wgralem sobie v9.3 i chodzi swietnie. Widac znaczne przyspieszenie po przesiadce z oprogramowania Samsunga. Jak Kyrillos rom bedzie tak smigal dalej, to chyba juz nigdy nic innego nie zainstaluje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi