Skocz do zawartości
Marcin305

LG G Pro Lite Dual - tryb macro znikną po aktualizacji systemu do 4.4.2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam takie o to pytanie, gdzie podział się tryb makro w aplikacji aparatu ,wcześniej miałem android 4.0.4 a obecnie 4.4.2 po aktualizacji zniknoł tryb makro z aparatu. Bawiłem się smartfonem kuzyna on też nie ma w nowszej wersji systemu, dlaczego tak jest że tryb makro został usunięty?

Jak to jest w waszych smartfonach z systemem od 4.4.2 wzwysz, czy znacie jakiś sposób, aby przywrócić tę funkcje, np: jakiś mod czy aplikacje zewnętrzną? proszę o pomoc, mój smartfon to LG D686, jednak napisałem w tym dziale ponieważ pytanie dotyczy ogólnie systemu android, a smarfon nie znajduje się w żadnym dziale na forum, pozdrawiam.

Edytowane przez Daniel.
    Doprecyzowanie nazwy tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KangooS

Nie każdy telefon posiada tryb makro. Nie zależy to od wersji androida ale od producenta, czy zdecydował się taką funkcję dodać czy nie. Możesz spróbować jakąś aplikacje ze Sklepu Play, ale pamiętaj że takowe obniżają jakość zdjęć. A tak w ogóle równie dobrze możesz przybliżyć aparat do obiektu i kliknąć na fokus, masz to samo xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W poprzedniej wersji oprogramowania było makro, w obecnej nie ma, przybliżanie kamery do obiektu nie pomaga bo focus nie wyostrza, i nie chce robić wyraźnych zdjęć z bliska, są bardzo rozmyte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KangooS

No to trudno, nic z tym nie zrobisz. Jak ci tak bardzo zależy zainstaluj sobie innym ROM gdzie taka funkcja będzie.

Wysłane z mojego G4S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi