Skocz do zawartości
wielkoduszny

Brak HSPA i transmisji danych pomimo 3G

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Wczoraj mordowałem się z testowaniem różnych systemików dla naszego CUBE'a. A to znowu stery nie chciały się zainstalować, a to coś tam.

Popełniłem błąd. Wrzucając najnowszą wersję systemu ze stromy myPhone - tą, która przepartycjonowuje pamięć wewnętrzną, po drodze sformatowałem telefon we Flash Tool'u. Nie chciało mi załadować SCATTER'a przy instalacji CWM, a ktoś napisał, że formatowanie może pomóc. Nie weryfikując informacji (po raz pierwszy chyba) tak też zrobiłem. Po tym, jak w końcu system powstał, to miałem problem z Wi-Fi. NVRAM error. Ale na to znalazłem lekarstwo, które znikało po wrzuceniu ustawień fabrycznych i trzeba było od nowa powtarzać procedurę. No i dochodzimy do sedna. Obecnie żaden z systemów, ani 4.2.2, ani 4.4.2 w różnych wersjach nie obsługuje mi transmisji danych. Mam zasięg 3G, transmisję włączoną, ale upragniony znaczek H lub H+ przy zasięgu nigdy się nie pojawia. EDGE też. Nic, null, zero. Nie działa internet, poza Wi-Fi. Ustawienia neta sprawdzałem i wszystko jest ok. Google nie daje odpowiednich wyników. Błagam koledzy i koleżanki, pomócie. Bez neta w telu nie mogę pracować, a poza tym, to taki telefon jest bezużyteczny. Nie znoszę rzeczy, które nie działają w pełni ;) Ktoś coś wie dlaczego tak mi się stało?

Pozdrowienia!

EDIT:

Rozwiązane. Stracone numery IMEI.

Edytowane przez wielkoduszny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawdem

Mam to samo, poradziłeś sobie z tym ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grizli

Wloz karte sim do drugiego slotu :)