Skocz do zawartości
K9G

Android 6.0.1 [MMB29K] wylądował na serwerach Google - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

K9G

Witam

Dzisiaj pojawił się obraz nowego systemu 6.0.

https://developers.google.com/android/nexus/images

Przypominam, że mamy pomocne tematy jak poradzić sobie z wgraniem nowego obrazu.

http://forum.android.com.pl/topic/224591-nexus-root-toolkit-unlock-root/

http://forum.android.com.pl/topic/215737-nexus-6-podstawy-modowania-unlock-root-custom-recoveryrom/

W razie problemów podczas aktualizacji mamy również specjalny wątek.

http://forum.android.com.pl/topic/229995-problemy-przy-aktualizacji-do-nowszej-wersji-androida-ota-nrt-fastboot/

Wszelkiego rodzaju posty z pytaniami kiedy dostanę OTA, dlaczego nie mam jeszcze OTA, itd.. będą traktowane jako spam i usuwane. OTA leci partiami do dwóch tygodni na wszystkie N6 i tylko Google wie jaki jest schemat ich wysyłania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kinus

Ktoś ogarnął jak uruchomić te funkcję now on TAP ? Ludzie się tym jaraja, a mi po prostu to nie działa jak np na filmikach YouTube. Jak przytrzymuje home button to przenosi mnie do kart google now zamiast skanowac ekran i szukać interesujących danych.

Czy to po prostu nie działa w Polsce ?

Poza tym, system póki co przyjemnie się używa (nie używałem developer preview):)

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iPit

NowOnTap działa tylko na języku angielskim kolego ;-). Zainstalował em na swoim N6, wcześniej cały czas siedziałem na Dev3/więc dużych zmian nie widzę. Ale śmiga szybko, jutro potestuję baterię.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaro9

Dostał ktoś już OTA ???

W wątku N5 piszą że już maja.

Edytowane przez jaro9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

Moze juz bylo, ale prosze powiedziec, czy przy odblokowanym bootloader otrzymam aktualizacje do marshmallow przez OTA?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    K9G

@@gruber

Tak, ale resztę musisz mieć czystą, czyli nie możesz mieć custom kernela, romu, modów.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boniu

Ani roota bo też nie przejdzie.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Edytowane przez boniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

Wdzieczny. 6.0 wgrany przez NRT. Kernel powinien byc stockowy ( prawidlowy)? Jak sprawdzic? I co to "wylej piwo"? Malo zaznajomiony z forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mykowhai

@@gruber Mamy taki przycisk na forum Postaw piwo który daje się w podziękowaniu za coś, albo jak coś ci się podoba. Wylej piwo to zabierasz to postawione piwo, czyli takie odljakowywanie ;)

Skoro wgrałeś 6.0 przez NRT to wszystko powinno być jak w stocku, czyli kernel też masz prawidłowy.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś z posiadających już A6.0 osób może opisać wrażenia? Czy jest szybciej, laguje? Jak bateria? Ja osobiście czekam na OTA, nie wiem, czy Google już je rozpoczął, ale mam za dużo rzeczy do przywracania, żeby bawić się we flashowanie (z resztą teraz jestem na stocku i nie mam kopii). Jak to mówią, zmniejsza się flashoholizm, a wzrasta zapotrzebowanie na po prostu działający i stabilny fon od nowości :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.