Skocz do zawartości
K9G

Android 6.0.1 [MMB29K] wylądował na serwerach Google - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

OTA ten sam nr kompilacji?

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Połączony post:

Szybkie ustawienia zmieniasz chyba przez dłuższe przytrzymanie ikonki ustawień na belce powiadomień. Gdzieś to widziałem bo aktualizacji jeszcze nie mam.

Wysłane z Nexusa 6

Potwierdzam tak jest

Edytowane przez hubciopl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i wczoraj wieczorem doczekałem się aktualizacji do 6.0. Wszystko śmiga jak ta lala. Trochę kuleje sortowanie kolejnością przycisków na belce powiadomień, ale i tak nic nie mam tam do zmieniania, także tego ;) przez noc bateria spadła tylko o 1% - super. No i odrobinę przemodelowane ustawienia, w sumie na plus wg mnie. Przyznawanie poszczególnych uprawnień dla aplikacji jest bardzo ważne, ale działa na zaktualizowanych pod 6.0 wersjach (czyli dzisiaj działa to dla niezbyt wielu aplikacji). Do tego w końcu rozdzielili w ustawieniach pamięć RAM na osobną pozycję od Aplikacji oraz od Pamięć i USB. Również bardzo dobrym rozwiązaniem było przeniesienie "ustawień google" z aplikacji do Ustawień.

To tyle jeśli chodzi o pierwsze wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    irek20

Właśnie dostałem nowego andka.
    Jak pierwsze wrażenia chociażby z funkcji "doze"? Ja już na pierwszy rzut oka zauważam różnice, jak mi usypia niektóre aplikacje kiedy telefon leży swobodnie i nie jest ruszany... Podoba mi się wstępnie.

PS: Liczyłem, że uruchomią diodę powiadomień a tu taki klops :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mykowhai

Google chyba nie wie że w Motorolach jest dioda, i wstępnie nie ma jej obsługi. Mam wrażenie że została wlutowana przypadkiem, albo na ostatni moment :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boniu

Jest to sygnalizator dla serwisu gdy coś jest z mobo i telefon nie chce się uruchomić to właśnie świeci zależności od uszkodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kepa416

Dioda jest jako informacja w razie uszkodzenia tzn. Coś jak sygnały dźwiękowe w pc w razie uszkodzenia podzespołów. Gdzieś bylo na forum o fakcie że ma kolory które odpowiadają uszkodzonej baterii itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaro9

I w końcu się doczekałem wersji 6.0. Powiem Wam że jestem zachwycony funkcją Doze. W nocy od 23 do 6:30 zeszło 1% baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zby

Ja dzisiaj miałem nieprzyjemność odkryć jak potwornie pogorszył się dźwięk na głośnikach telefonu. Na 5.1 było głośno i wyraźnie, ale po aktualizacji to (i tu nie przesadzam) dno totalne...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kepa416

@up

Osobiście nie zauważyłem problemu. Przyjrzę się temu dokładnie.

Edytowane przez TorGal17
    Nie cytujemy w całości poprzedzającego posta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I w końcu się doczekałem wersji 6.0. Powiem Wam że jestem zachwycony funkcją Doze. W nocy od 23 do 6:30 zeszło 1% baterii.

Kurcze ja mialem 3% przez noc ale dwa dni po aktualizacji a teraz 8% przez noc i nie wiem czemu. Nic nowego nie instalowalem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.