Skocz do zawartości
toonyaug

[LG G3 S D722] pokrowiec/obudowa/bumper/szkło

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@up

też zamowilam dzis rano ale wzielam darmowa wysylke listem poleconym ekonomicznym więc pewnie do środy conajmniej poczekam. Gdybyś dostał je pierwszy to napisz proszę jak wrażenia!

zamówiłam też drugi już crystal case (8zł+wysylka 6zł) bo moim zdaniem chroni telefon w 100% (w kieszeni czy torebce) ale sam casetroche sie rysuje czy brudzi (dlugopisem, nie da sie doczyscic). Służył mi dzielnie pół roku i telefon jest w stanie idealnym wiec to pewniak jak dla mnie.

trochę się obawiam, że przy niklinie zlapie rysy na przednim panelu gora/dol bo tam faktycznie nie ma ochrony wiec jesli tak sie stanie to zmienie na crystal case.

Edytowane przez niuniek24w
    nie cytujemy w całości posta poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3echo

W środę to ja mam wypłatę dopiero :)

Jak Twój Nillkin dotrze to się podziel spostrzeżeniami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś miał dostęp do etui Quick Circle Sparkle lub Fresh? Jakieś konkretne różnice oprócz magnesu domykającego przy freshu? Obawia mnie dodatkowy magnes przy telefonie. No i czy sparkle błyszczy się jak coś komuś? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Up @@grimzie

Wygląda jak mój crystal case za 7 zl wiec jesli jest tak samo spasowany i niewidoczny to polecam. chroni super.

Up @@3echo

dotarły dziś oba (crystal case i niilkin). lepsze wrażenie zrobił na mnie zwykły crystal ;/ tym razem inny niz poprzedni (mimo tych samym zdjec) calkowicie gladki i idealnie przezroczysty. poprzedni przy nim jest jakby przydymiony i bardziej widoczny wiec ten nowy jest super!

nillkin jest bardzo sztywny, trudno to zalozyc. przy kilku probach telefon po prostu odskakiwal i wydawalo mi sie, ze nillkin jest zle spasowany. w koncu udalo sie go umiescic w srodku na stale. jest dosc sliski ;/ wyglada ladnie ale nie poprawia pewnego chwytu. moze bedzie chociaz chronil tylna klapke bo przeciez przedni panel gora/dol jest tez odkryty.

edit nillkina strasznie trudno zdjac. niemal za każdym razem, on probuje sciagnac ze sobą tylną klapkę. może z czasem sie do niego przekonam poki co crystal case to lepsza opcja

Edytowane przez ArEk335
    Nie cytujemy całego poprzedzającego posta,tylko piszemy @up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3echo
    Napisano (edytowane)

puma1991 daj namiary na tego crystala

Nillkin już w drodze.Jeśli nie spełni oczekiwań kupię crystala.

Tak się zastanawiam czy wogóle któryś z nich chroni od upadku?

Edytowane przez 3echo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@up

http://allegro.pl/etui-obudowa-lg-g3-s-mini-d722-ultra-slim-folia-i5077439366.html

od upadku to chyba chroni refleks i sprawne dłonie :D a przy upadku to nie wiem, nie upadł mi. moze szklo na ekranie a może te reklamowane pancerne etui za 60 zl wzwyz ale one odejmuja duzo wizualnie....

Edytowane przez Szynku
    Cytat
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobra folia jest w zestawie do tego crystala ? gruby on jest czy cieńki ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

powiedziałabym, że jest ultra cienkie. prawie nie pogrubia telefonu. z tyłu nie jest widocznie, z przodu doslownie minimalnie.

jeśli komuś zależy na nie zakrywaniu telefonu i jednocześnie jako takiej ochronie to crystal bedzie najlepszym rozwiązaniem. najchetniej nosiłabym goły telefon ale jestem estetką i ciezko byloby mi zaakceptowac rysy na tylnej klapce itp.

crystal zapewnia brak rys i nie zakrywa fajnych cech wizualnych tego modelu. dla mnie ideal :))

folia to byl chyba zwykly screen protector w granatowym opakowaniu ale niestety zepsułam przy nakładaniu. nie mogłabym patrzec na pecherze a tym razem nie moglam sobie z nimi poradzic. zamowilam teraz szklo.

Edytowane przez puma1991

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi