Skocz do zawartości
toonyaug

[LG G3 S D722] pokrowiec/obudowa/bumper/szkło

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Zakupiłem właśnie etui Quick circle i sumie jestem niemiło zaskoczony, a mianowicie:

- klapka w ogóle nie trzyma się ekranu

- po zamknięciu nie dolega do ekranu, odstaje, a nawet potrafi się sama podnosić w górę!

Zastanawiam się czy po prostu trafiłem na felerny model czy ten typ już tak ma? Na chwilę obecną uważam że to etui nie jest warte nawet czterdziestu złotych, a zapłaciłem za nie prawie 90.

Edytowane przez pawel1304

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArEk335

@@pawel1304

Pewnie dokonałeś ekstra zakupu na Allegro jak sie nie mylę? jeżeli tak to masz 14 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny i sprzedawca musi Ci oddać pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No akurat nie przez Allegro, ale ze znanego sklepu internetowego, cena też atrakcyjna nie była, bo zależało mi na oryginalności produktu, więc nie szukałem extra okazji. Kwestia teraz tego czy te etui już takie są czy po prostu mój egzemplarz jest wadliwy? Po co to okrągłe okienko, skoro za każdym razem jak biorę telefon do reki i delikatnie go przechylę to klapka się otwiera!

Porównując do HTC DotView który mam do D820 to ten LG to jakieś totalne dziadostwo! Nie wiem czy żądać wymiany czy oddać w cholerę, bo wszystkie takie są?

https://youtu.be/vOjb4Uxz8sE

Edytowane przez pawel1304

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArEk335

@@pawel1304

Hehe ale śmiesznie to wygląda jak tak samo się non stop otwiera to jakieś kompletne dziadostwo i ja oddałbym to całkowicie i nic nie brał więcej z tego sklepu bo szkoda zachodu napewno wszystkie z tego sklepu tak mają bo są jednakowo wykonane napewno gdyby było 100% oryginalne takie rzeczy nie miały by miejsca z tego co widać to raczej magnes czy inny bajer który powininen przetrzymywać klapkę tego nie robi bo nie trzyma jest za słaby.

Oddaj to niech zwrócą Ci kasę a na to nie trać nerwów bo wiem coś o tym jak zapłaci się za coś kupę kasy żeby było dobre a jest do niczego ostatnio też właśnie tak miałem kupując etui niby Spigena miałbyć wykonany dobrze a przysłał taką jakość że niewiedziałem co z tym zrobić bo strach by było w to telefon włożyć taki bubel ale naszczęście sprzedający oddał pieniądze po opisaniu mu całej sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bezprym

Oglądałem oryginalne etui w MM i tak się nie otwierało, chociaż jakość wykonania budziło mój sceptycyzm. Osobiście brałbym Spigena w wersji z magnesem.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Bezprym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś tu pisał o szkle eXc kupiłem go nakleiłem i niestety telefon nie działa prawidłowo. Gdy wykonujemy lub odbieramy połączenie ekran gaśnie na amen musi zakończyć połączenie ten kto do nas dzwoni. Blokada telefonu po topnięciu 2x palcem działa lecz odblokowanie już nie. Po odklejeniu szkła wszystko jest ok. To jest już moje 2 szkło w obu przypadkach wycięcie było tylko na głośnik. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba odświeżyć wątek :trololkitty:

A tak na serio to mam pytanie. Czy jest jakaś różnica w etui quick circle za 20zł a 90zł. Wiadomo jakość wykonania będzie gorsza ale czy telefon obsłuży opcję z kółeczkiem na wyświetlaczu? Pytam bo ostatnio u chińczyków widziałem pełno nawet fajnie wykonanych etui, sporo tańszych niż oryginalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście że obsłuży choć to zależy jeszcze jakie etui kupisz, ja miałem to od Nillkina, polecam choć jest trochę grubsze od oryginalnego to przynajmniej ma magnes. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi