Skocz do zawartości
RedMorango

S5 - miga ekran przy niskiej jasności ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

jakubhab

@@RedMorango okej, czyli telefon był naprawiany w oddziale CCS w Częstochowie. Jak najbardziej możesz oddać w tym samym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oddałem telefon na gwarancję, zobaczymy czy zrobią i czy będą mieli jakieś problemy ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SKORPION

Niezwłocznie daj znać w tym temacie co z dalszymi losami telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pokwitowaniu znalazłem dopisek że status zlecenia można sprawdzić na stronie http://www.quadra-net.pl/.. Co to w ogóle za strona ? O co w tym wszystkim chodzi ? Samsung nie dostaje tego telefonu bezpośrednio ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SKORPION

A oddałeś do autoryzowanego serwisu Samsung?

Edytowane przez SKORPION

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakubhab

@@RedMorango Samsung nigdy nie dostaje telefonu bezpośrednio. Zawsze odbywa się to za pomocą autoryzowanych serwisów świadczących usługi Samsung Polska, czyli CCS lub Regenersis. Ewentualnie główny serwis w Warszawie.

Poszczególne oddziały CCS świadczą usługi na swoim rozrachunku pod marką CCS, przez co strony mogą sobie ustalać indywidualnie...

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam ze jestem ciekaw . Ale czy juz wiadomo co mu było ?

Wysłane z mojego SM-G900F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety jeszcze nie dostałem żadnej odpowiedzi, telefon oddałem 7 października czyli równy tydzień temu więc jeszcze trochę czasu mają (osobiście liczę że dostanę go jeszcze w tym tygodniu), status zlecenia nadal ma formę "przydzielono serwis do obsługi zlecenia", jak coś się ruszy to dam znać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odebrałem właśnie z serwisu telefon .. Przez 2 tygodnie bycia u nich zostało "zaktualizowane oprogramowanie" .. Niestety ale telefon dalej się dziwnie zachowuje (co prawda póki co nie tak mocno jak na filmach, ale jednak można wyłapać falowanie i miganie jasności) .. Wymieniłem baterię (która wcześniej kupiłem) może to coś zmieni - ma równą powierzchnię bo ta "fabryczna" ma wklęśnięcie w postaci kwadratu .. 

Połączony post:

Problem powrócił ale teraz jedynie dzieje się to na najniższej możliwej jasności .. Mam dylemat bo nie wiem czy oddawać jeszcze raz czy po prostu to olać .. Z telefonu można normalnie korzystać, gdy jasność nie jest poniżej 10-15% to wszystko jest ok .. Jeszcze zobaczę jak się bd zachowywał przy rozładowaniu baterii (telefon sam potrafi przyjaśnić ekran) .. Nagrałem nawet film pokazujący że po opuszczeniu serwisu nadal jest problem i w razie czego dołączę go do telefonu, bo widocznie w trakcie obsługi przez serwis z telefonem było wszystko ok (raz jest problem, raz nie ma - mam liczyć na łut szczęścia że akurat jak bd w serwisie to będzie problem występował) a nie mam zamiaru znowu czekać pełne 2 tygodnie na telefon w którym łaskawie był soft zaktualizowany .. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi