Skocz do zawartości
RedMorango

S5 - miga ekran przy niskiej jasności ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj byłem ponownie w serwisie po odbiór tel.i ponownie dzień świstaka tzn.technik nie stwierdził żadnej usterki i ponownie wgrał soft!! Dostałem piany i wytknąłem im ich kometencje.Nie wziąłem tel.a oni stwierdziłi,że odsyłają do Centrali Samsunga.Mało tego poczekałem około 20 min.z tel.włączonym w ręku do momentu aż zacznie fiksować co nastąpiło i pokazałem co się dzieje.Pani stwierdziła,że technika nie ma już w pracy i nie zobaczy tego na własne oczy.Powiedziałem jej żeby go wy...z roboty,i że ich kompetencje są do wyszcz....Teraz pozostaje mi czekać na reakcję centrali.

bczyzowski do wymiany wyświetlacz objawy takie same jak u mnie.Mam nadzieję,że trafisz na kompetentny serwis.

Dzisiaj serwis przy dw. Centralnym wymienił ekran bez żadnych problemów. 

W którym dokładnie miejscu się znajduje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj byłem ponownie w serwisie po odbiór tel.i ponownie dzień świstaka tzn.technik nie stwierdził żadnej usterki i ponownie wgrał soft!! Dostałem piany i wytknąłem im ich kometencje.Nie wziąłem tel.a oni stwierdziłi,że odsyłają do Centrali Samsunga.Mało tego poczekałem około 20 min.z tel.włączonym w ręku do momentu aż zacznie fiksować co nastąpiło i pokazałem co się dzieje.Pani stwierdziła,że technika nie ma już w pracy i nie zobaczy tego na własne oczy.Powiedziałem jej żeby go wy...z roboty,i że ich kompetencje są do wyszcz....Teraz pozostaje mi czekać na reakcję centrali.

bczyzowski do wymiany wyświetlacz objawy takie same jak u mnie.Mam nadzieję,że trafisz na kompetentny serwis.

Dzisiaj serwis przy dw. Centralnym wymienił ekran bez żadnych problemów. 

W którym dokładnie miejscu się znajduje?

Chmielna 98

http://www.servicelogistics.pl/

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki...wymieniony na Białostockiej.

Edytowane przez glock_oo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam posiadam galaxy s5 gdy ścisne  w miejscu napisu samsung ekran robi sie cały żółty.usterka do naprawy czy cały wyświetlacz do wymiany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ghakki

Witam,

Mam identyczny problem z tym że mój telefon to Galaxy S5 w wersji DUOS  tj. G900FD (z tego co wiem to ten model nie był oficjalnie w polskiej dystrybucji)

Szukam kompetentnego serwisu w Poznaniu który wykona naprawę pogwarancyjną, jakieś sugestie? Ile to może kosztować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    IgOr88

Cześć

Podobnie jak poprzednicy mam problem z migoczącym podświetleniem przy minimalnej jasności. Chociaż wydaje mi się, że problem z z czasem coraz bardziej się pogłębia. Rozumiem, że wyświetlacz do wymiany. W telefonie zmienię sobie rom na ten ot t-mobile bo mam obecnie xeo. Pytanie tylko, do którego serwisu oddać telefon? W grę wchodzi Warszawa, Radom, Kozienice, Puławy? Ktoś może coś polecić?

Telefon ma jeszcze około miesiąca gwarancji. Czy przetrzymywanie go przez serwis przez ten czas lub zbywanie mnie wgrywaniem softu może uniemożliwić skorzystanie z kończącej się gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi