Skocz do zawartości
Bezczel

Zaginione konto na forum.android,com.pl - dwa konta polaczyly sie w jedno?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam taki problem. Posiadam te konto. Ale kiedys zapomnialem loginu i zalogowalem sie przez FB i utworzylo mi sie nowe konto z danymi z FB.

Pozniej cos zrobilem, prawdopodobnie zalogowalem sie znow na to konto i polaczylem je z FB. 

W tym samym momencie zorientowalem sie, ze jest cos nie tak. Ze cos pomieszalem, a raczej cos sie pomieszalo na forum.

Nie wiem jak moge odzyskac te konto stworzone z FB chyba PatrickM - napisalem tam kilka postwo, otrzymalem nawet pare piw:P

Da rade jakos to odzyskac, polaczyc?

Logowanie wygladalo chyba w ten sposob ze wpisalem nazwe uzytkownika i zamiast wpisac haslo wybralem opcje loguj przez FB, wtedy aplikacja poprosila ponownie o uwierzytelnienie, nie wiem czemu potwierdzilem, powoli docieralo do mnie ze to byl blad.

Warto tez przyjezec sie temu. 

Moim zdaniem podobna sytuacja nie powinna sie powtarzac.

Edytowane przez Bezczel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Raciborski

@@Bezczel

Dopóki nie poznamy loginu dla tamtego konta, nie wiele możemy pomóc.

konto stworzone z FB chyba PatrickM

Nie ma takiego konta, u nas na forum.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra. To do kosza ten wątek.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Raciborski

Ewentualnie podaj nam swój adres e-mail, przypisany do konta na Facebooku. Może się wtedy uda znaleźć tamto konto.

SONY Mobile - Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fiedorukp@gmail.com - i to jest chyba winowajca. Te konto jest założone chyba na ten adres. A fb tez na ten sam. Coś musiało się pocieszać :)

Edytowane przez Bezczel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Raciborski

@@Bezczel

Na ten adres mailowy, nie ma u nas założonego żadnego konta na forum.

Jest jeszcze trzecia możliwość, żeby zlokalizować tamto konto, ale to napisz do mnie prywatną wiadomość.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Igorius

Mam pytanie - czy można na forum mieć dwa konta? Z tego co kolega autor napisał to wynika że ma jedno zwykle konto a drugie to konto FB - czyli są dwa konta tej samej osoby. A regulamin stanowi, z tego co pamiętam, że wolno mieć tylko jedno konto...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Raciborski
Mam pytanie - czy można na forum mieć dwa konta?

Nie można.

Z tego co kolega autor napisał to wynika że ma jedno zwykle konto a drugie to konto FB - czyli są dwa konta tej samej osoby.

Doczytaj sobie pierwszy post, i do czego zmierzamy. (Zmierzaliśmy)  

Da rade jakos to odzyskac, polaczyc?
  Edytowane przez Raciborski
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie - czy można na forum mieć dwa konta? Z tego co kolega autor napisał to wynika że ma jedno zwykle konto a drugie to konto FB - czyli są dwa konta tej samej osoby. A regulamin stanowi, z tego co pamiętam, że wolno mieć tylko jedno konto...

Pewnie ze nie można. Ale bywają różne sytuacje. Pierwsze moje konto zostalo założone wiele lat temu. Mogłem zapomnieć loginu. Maila. Hasła. Nawet to ze w ogóle takie konto na tym forum posiadam. Druga sprawa nie założyłem drugiego po to żeby łamać regulamin. Chyba poprostu nie wiedząc czy mam i jaki był login wkliknalem zaloguj za pomoc fb i się zalogowało na nowe konto. Ot tak... Bez niczego. Ludzka ciekawość i juz masz dwa konta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi