Skocz do zawartości
majczu

BeHero - nowy ROM na Androidzie 2.1 z SenseUI - szybki i stabilny!

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno jest to szybkość.

A o reszcie poczytać możesz w listach zmian każdego z rom'ów

a także w testach które były robione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Oczywiste jest że mam g2 z ery, problem pojawił się przy wgrywaniu nowego ROM'u. Doszedłem do wgrania flashreca i recovery img, załatwione, uruchomienie aplikacji i podanie ścieżki do img też. Tu kolejny punkt nakazuje wylaczyc telefon i wlaczyc w trybie recovery i tu zaczyna się moja bolączka, otóż według poradnika należy wybrać recovery/backup i zrobic buck up, ale problem w tym ze nie mam takiej opcji do wybrania :/ są tylko 3 reboot, update i wipe

Twoim problemem jest to ze nie sflashowales recovery.

1. GoldCard + RUU z koncowka xxx.5 - nie moze byc nowsze bo ci backup i flash recovery sie nie zrobi (sprawdzone ;p )

2. Jeżeli to zrobiłeś to odpalasz FlashRECa i pierw klikasz backup recovery, potem podajesz sciezkę do recovery RA np: /sdcard/recovery-RA-hero-v1.6.2.img i klikasz flash. Czekasz chwile i jak ci skonczy proces to uruchamiasz tel w trybie recovery. Wtedy przy nowym reocovery bedzie wiecej opcji i mozesz robic wg instruckji z wiki.

Tak nawiasem to przydaloby sie poprawic troche tutek z wiki bo jak ktos to robi peirwszy raz to naprawde nie jest wyjasnione co gdzie i jak, jak np. z tym backupem i flashwoaniem reca- nie jest tam doslownie powiedziane co i jak.. a zielony (np. ja) musi szukac w innych zrodłach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Walki

Witam. Wlasnie wgralem behero android 2.1 na swoja ere g2. Wszystko ladnie smiga, tylko zadne gry ze storm8 nie dzialaja. Wie ktos dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jell

bo brak sterownikow do opengl es 2.0, sa tylko do 1.1.

trzeba poczekac na rom 2.1 pod herosa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi