Skocz do zawartości
Nekser

[ROM][MM][LB/UB] 23.5.A.1.291 | Z3 | FINAL | eXistenZ Marshmallow | v5.6.5 | 27/09

Rekomendowane odpowiedzi

dav91

Ma ktoś może jakiś inny wygląd dla tego romu??

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nekser

@dav91 Tu masz ciekawy Mod który zmienia wygląd. 

Spoiler

Edytowane przez Nekser

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lle1in

Leguchno sie zgubiłem. Chcąc przejść z exista 7 na Marshmallowa pobieram ostatni link z softem , czy muszę zacząć od numerka 3?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Założyłem na telefon futerał SCR26 (ten z okinkiem) i nie uruchamia się mi domyślna aplikacja umożliwiająca korzystanie z telefonu poprzez okienko. Nie jestem pewien czy ten rom jej nie posiada, czy sam ją usunąłem przypadkiem. Istnieje możliwość ręcznego dogrania tej aplikacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema, wgrywał ktoś magisk na tego roma ? bo próbowałem wgrać wersje 13.3 i wywala error przy instalacji przez recovery;/

zainstalowałem magisk wersje 12 bo tylko tą dało się zainsalować przez recovery jak chciałem zainstalować od razu 13.3 to wywalał error pod koniec instalacji, ale jak zainstalowałem wersje 12 i zrestartowałem telefon to software już się nie podniósł. Migała czerwona dioda, a gdy chciałem włączyć telefon była wibracja i to wszystko;/ Teraz została tylko naprawa przez xperia companion. Może mi ktoś powiedzieć co robię nie tak ? (zrobiłem pełny unroot) 

Edytowane przez Mathew007

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Ma może ktoś mod na eXistenZ z działającym Xloud?

Na oryginalnym romie miałem ciche dźwięki połączeń. Po wgraniu takiego moda, głośniki grały świetnie. Problem miałem też z połączeniami głośnomówiącymi. Nic nie słyszałem i ktoś mnie nie słyszał. Teraz na eXistenZ głośniki działają głośniej niż na oryginale, ale ciszej jak po wgraniu moda. Połączenia głośnomówiące działają, ale bardzo cicho. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi