Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
hordej95

DotView czy Plecki+szkło

Rekomendowane odpowiedzi

odgrzeje troche temat i zaproponuje coś innego, mianowicie HTC Hard Shell, genialna ochrona aczkolwiek rozmiar troche wzrasta, co ten telefon przeżył to masakra a jest bez Tyci uszkodzenia, oczywiscie + szkło na ekran.
    Druga opcja to aluminium case, dostepne na allegro w niewygórowanych cenach, za kilka dni powinno dojść także zdam relacje z użytkowania :)

Edytowane przez rafik1990

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    QkiZ

Ja polecam pancerne etui takie jak to http://allegro.pl/etui-pancerne-2w1-htc-desire-820-rysik-i5606729475.html

Telefon pewnie trzyma się w dłoni, jest wytrzymalszy i ma podstawkę także filmy można wygodnie oglądać. W zestawie miałem niby szkło hartowane, które okazało się zwykłym plastikiem. W dodatku nierówno przylegało do wyświetlacza, więc skończyło w śmietniku. Ale ochrona super.

Wysłano z Tapatalk / Sent with Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka dni temu kupiłem dot view i jestem mega zadowolony telefon wygląda super, świetnie leży w dłoni i mimo naklejonego szkła hartowanego na ekran klapka domyka się do końca. Dot view oryginalne kupione w empiku.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z tym dot view mamy tu np aukcje chodzi mi o przedni panel z logiem HTC na jednych jest po prawej na środku na innych po prawej ale dolny róg o co chodzi  ? LINK

dobra juz nie istotne kupiłem szkiełko Nillkin Amazing H i Etui Aluminiowe Ramka Bumper jest lux

Edytowane przez Jacek6663

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pogarsza ten bumper sygnału

HTC Power by Beats

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zauważyłem jakiś zmian z sygnałem a bumper fajnie się prezentuje tylko taki jak z linku z pøł okrągłą ramką

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ani Wi-Fi GPS itd nie jest słabsze bo kumpel miał w z3 i pogarszalo a tak z innej beczki

Moi drodzy potrzebuje pomocy przy zakupie pokrowca,posiadalem wcześniej p8 lite i do niego nillkin nature.Poszukuję czegoś podobnego do desire bo nillkina nie ma. Pozdrawiam

HTC Power by Beats

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli chodzi o bampera jakoś nie zauważyłem różnic z zasięgiem i wifi gps

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi