Skocz do zawartości
ryyyAv

P8 P8 beta testy b191 g dyskusja tylko o P8!

Rekomendowane odpowiedzi

ryyyAv

Żeby nie mieszać piszemy tylko tutaj o testach. Stary ogólny temat proponuje zostawić ale pisać o P8 tylko tu i tylko Ci którzy maja beta wersję.

Edit

1) działa Wam inteligentne zdjęcie ekranu? Obsługa knykciem? Bo mi coś nie bardzo.

Rysowanie obszaru do zdjęcia ekranu też nie...

2) podobno dodali funkcje 2x pęknięcie odblokowuje od razu ekran a nie tylko wybudza. Nie widzę tej opcji?

Edit 2

Pytalem mailowo o Change log tego gościa co pisał o testach ze można już pobrać itd. Lecz odpisał ze tego niestety nie wie.

(...)

Edytowane przez ryyyAv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na chwilę obecną wydaje mi się jakby może ciut szybciej reagował tel na włączanie aplikacji ,ale może to być też złudzeniem.
    - natomiast co do wybudzania działa tak jak na B170 czyli - czasami zadziała ,a czasami trzeba puknąć kilka razy z tym się nic nie zmieniło no i wybudzanie jest tylko do ekranu blokady tak jak wtedy.  
    - rysowanie do zdjęcia działa tylko musisz puknąć i przytrzymujać wtedy rysować, tak samo puknięcie knykciem powoduje zdjęcie ekranu.
    - i tak jak już pisałem jak odpalam WiFi to wyskakuje mi także ikonka LTE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ryyyAv

Faktycznie działa tylko trzeba zasypać jak do drzwi czyli dosyć mocno i energicznie. Rysowanie również.

Uruchomienie ekranu podwójnym dotknięciem chyba działa lepiej ale będę się temu jeszcze przyglądał.

- też mam włączone wifi i wyłączona transmisję danych. Efekt ikonka wifi i 3g.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Jak u was testy Antutu po aktualizacji? Ponieważ u mnie wypada 8000-10000 mniej niż na b170. Wiem, że to testy syntetyczne, ale jednak różnica jest spora. W gry nie gram za specjanie, ale warto też odnieść sie do tej kwestii.

Edytowane przez acroniss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Antutu nie uzywam i nigdy nie uzywalem. Odpalalem Angry Birds2 i nie zauwazylem zamulenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ryyyAv

Atutu też nie sprawdzałem ani wcześniej ani teraz.

Co do odblokowywania podwójnym kliknięciem to działa bardzo dobrze pod warunkiem że telefon był niedawno używany. Wydaje mnie się że gdy wchodzi w "głęboki sen" po dłuższym nieużywaniu wtedy ta funkcja nie działa i trzeba się posiłkować klawiszem do odblokowywania. Oczywiście na poprzednim oprogramowaniu było tak samo.

Musimy się Panowie i Panie postarać jak najwięcej rzeczy wspólnie znaleźć i jak najwięcej zgłosić do poprawki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O właśnie przed chwila telefon nagle stracil sygnal z siecia na jakies 3 min i po tym czasie wszystko wrocilo do normy bez mojej ingerencji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pekin

Jak z rozmowami 2g? Poprawa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ryyyAv

Ja z 2g problemów nie miałem i nie mam. Używam tylko 1 karty sim.

Jak na razie to bateria mi szybciej ucieka ale to normalne przy nowym sofcie. Po kilku ładowania h powinna się "ułożyć"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi