Skocz do zawartości
adrian.nowaczek

flyme OS 4.5.6I

Rekomendowane odpowiedzi

na oficjalnej stronie meizu pojawil sie nowy rom 4.5.6I. instalowal ktos? jakies zmiany czy cos nowego?bo chce zainstalowal ale boje sie ze nie bedzie tak stabilny jak 4.5.5I

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kajfux

Ciekawe czy tak jak w wersji A tego romu, zablokowali możliwość odblokowania bootloadera, ja się wstrzymam z instalacją żeby nie zamknąć sobie drogi do custom'ów.

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kajfux

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja juz zainstalowalem i szczerze chyba nie warto. nic graficznie sie nie zmienilo, moze jedynie plynniej dziala system i animacje ale znowu baterie szybciej drenuje mi niz na 4.5.5I

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe czy tak jak w wersji A tego romu, zablokowali możliwość odblokowania bootloadera, ja się wstrzymam z instalacją żeby nie zamknąć sobie drogi do custom'ów.

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalk,t

A to dziwne, może jak sie powróci do wczesniejszej wersji systemu, to da sie go odblokowć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kajfux

Podobno cały myk polega na tym, że się nie da z tego romu powrócić do wcześniejszych wersji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno cały myk polega na tym, że się nie da z tego romu powrócić do wcześniejszych wersji.

jak to, gdzie takie coś wyczytałeś? bo właśnie chcę wrócić do 4.5.5I ale jestem troche zielony i nie wiem jak mam spróbować, czy tradycyjnie wrzucić 4.5.5I na fona i odpalić go przez dokument i czy zobaczy go jako aktualizacje i zainstaluje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ro0

Changelog
    System

• Fix: automatic light perceived brightness in the same environment is higher than some of the previous issues.

Communications

• FIX: part number can not be detected Flyme online communication problems.

Security center

• Optimization: Dropzone permissions set to off by default, also the desktop a clean space.
    • Fix: Smart Align wake of problems can not be closed.

Desktop

• Optimization: Animation Caton at the end of the task in the task bar problem.
    • Optimization: Long press the desktop space is not smooth animation problem.
    • Fix: Click on the notification bar in the middle position, the pull-down status bar appears at the top of the interface card problem.
    • Repair: Before lock screen on the desktop directly into the application interface problem after unlock.

Browser

• Optimization: horizontal screen when browsing the web, enter the setup interface, window animation is not smooth problems.
    • Fix: Under Browser night mode is displayed as a white problem in Baidu input box to bring up the input method.

Calendar

• FIX: slide up and down the list of events, the slide in the process of problem Caton.

WLAN

• Fix: Under WLAN hotspot environment less, you can not connect a portable hot issues normal phone sharing.
    • Repair: WLAN hotspots search less than 5G band, WLAN return to normal after the restart problem.

Music

• FIX: knowledge song songs repeatedly interface Click Start / Pause, music flash back problems.
    • Repair: Online enters the music list covers the problem of slow loading.

Camera

• FIX: Slow motion video screen Huaping sporadic problems.

File

• FIX: locked area of ​​third-party applications to see the directory structure, and can open the file-locking issue.

Gallery

• Fix: Preview dimensional code image gallery flash back problems.

Changelog z innej strony

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dostałem swój model z wersją 4.2.8.2I. Zaktualizował mi się przez OTA do 4.5.6A no i utknąłem co wrzucam przez recovery to przy sprawdzaniu romu mam Fimware corrupt. Probowałem wrzucać 4.2.8.2I oraz 4.5.6I

Poradził sobie ktoś z tym ? może jakąś starszą wersję ? Pytam bo aby wyprubować wszystkie musiałbym z dwa dni to ściągać te serwery z których to idzie to porażka...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jaka wersje Ci trzeba? moze dzis wieczorem postaram sie wrzucic na zippyshare, posiadam 4.2.8.2I, 4.5.5I, 4.5.6I wszystko ze strony producenta:) btw, mi ze strony flyme.cn/en/firmware downloaduje z normalna predkoscia:)

tak w nawiasie to bezposrednio z 4.5.6I chyba nie da sie przejsc do jakiejkolwiek wyzszej I, musisz chyba zainstalowac spowrotem 4.2.8.2I a pozniej z niej przejsc na np 4.5.6I lub 4.5.5I. moge sie mylic wiec jesli cos napisalem nie tak niech ktos bardziej doswiadczony w tym mnie poprawi lub potwierdzi:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi