Skocz do zawartości
tool

LG G3 - Paski na ekranie (poziome i pionowe)

Rekomendowane odpowiedzi

tool

Witam,

Mam problem ze swoim nowym LG G3. Mianowicie zakupilem telefon w sieci Euro AGD RTV. Telefon wydawal sie sprawny w sklepie, zadowolony wrocilem do domu i uruchomilem go.

Okazalo się że ekran jest cały w poziome i pionowe paski szczególnie widocznie przy maksymalnej jasności na białym/szarym/zielonym tle.

Wróciłem do sklepu, telefon został wymieniony na całkowicie nowy. Wróciłem zadowolony do domu, telefon działał przez 1 dzień.

Dziś rano pasy pokazały się po raz kolejny, w zupełnie nowym telefonie.

Wyglada to tak regularna kratownica doslownie majaca kilka pikseli. W pierwszym telefonie dodatkowo mienila się podczas przechylania telefonu.

Moje pytanie brzmi: Czy to jest normalne dla G3? Sprawdzałem telefon w Saturnie i takiej wady nie miał. Dodatkowy ekran w porownaniu do tego z Saturna jest jakby bardziej żółty?

Jestem bardzo negatywnie zaskoczony. Nie chce wysylac telefonu na 3 tygodniowa naprawe po nic.

Zastanawiam się czy jeszcze raz nie udać się do Euro i poprosić o nowy.

W załączniu przesyłam zdjęcia "pasów".

Moze nie jest to tak bardzo widoczne za zdjeciach ale naprawde irytujace na zywo.

post-17790-0-62413500-1443704522_thumb.jpg

post-17790-0-20954700-1443704529_thumb.jpg

Edytowane przez tool

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NVS

To siatka digitizera ktoś już kiedyś o tym pisał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tool

Czy to jest normalne ze ta siatka jest AZ TAK widoczna?

Moze to jakas wadliwa partia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stawiałbym na wadliwą partię, dwa w ciągu doby to trochę chyba jednak za dużo. Podejdź jeszcze raz powinni wymienić, jak będą kręcić nosem to się powołaj nie niezgodność towaru z umową i niech oddają kasę. Sprawę możesz też zgłosić do LG to się temu przyjrzą, bo to jest pewnie jakiś większy problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Idz do sklepow i poogladaj inne G3 jak tylko Twoj to ma to reklamoj.

Ale mam wrazenie ze jestes za wrażliwy bo na zdjeciach niebwidac tej "kratownicy". Daj zdjecia na ktorej to widac.

Wysłane z mojego LG-D855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tool

Dziekuje za odpowiedzi.

Na tym zdjeciu powinno byc lepiej widac. Widac jasniejsze pasy szczegolnie na zielonym tle. Teraz nie mam lepszego aparatu zeby to uchwycic.

No coz, chyba bez naprawy grarancyjnej sie nie obejdzie bo watpie zeby wymienili go po raz 2, dodatkowo jak telefon jest teraz normalnie uzytkowany od 3 dni...

post-17790-0-81445600-1443770746_thumb.jpg

Edytowane przez bartekc00
    poza pierwszym postem tematu tagi spoiler są obowiązkowe dla zdjęć i miniatur

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Tez tak mam. Bylo na forum. Ten ekran tak ma jezeli chodzi Ci o te pionowe pasmowanie na zielonym. Zmyliles mnie "kratownica"...

Wysłane z mojego LG-D855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tool

Bo mam je tez w poziomie, tylko w mniejszym stopniu. No cóz, widać taki ich urok...

Troszke jestem zawiedziony, liczylem na super jakość ekranu we flagowym modelu :)

Edit:

I nie tylko na zielonym, dodatkowo na szarym/białym. Na ciemnych kolorach zdecydowanie mniej je widać. Szczegolnie przy maksymalnej jasności.

Zastanawia mnie tylko to, dlaczego w modelu wystatowym który porywnywalem tego nie bylo.

Edytowane przez tool

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no nie wiem czy to normalne skoro ja czegoś takiego absolutnie nie mam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Bo to naprawde ciezko zobaczyc, powstaje to przez duza rozdzielczosc ekranu i zalamanie swiatla.

A ja zman kolejna wade konstrukcyjna...zaharczenie dzwieku przy nagrywaniu wideo, ale tylko pierwszy po dluzszej przerwie rzedu godziny. Wiele egzemplazy to ma bo sprawdzalem a nikt o tym nie pisze.

Wysłane z mojego LG-D855

Edytowane przez marcinb24

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi