Skocz do zawartości
tool

LG G3 - Paski na ekranie (poziome i pionowe)

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc telefon poszedł na gwarancję, w poniedziałek odebrał go kurier a dzisiaj dostałem sms-a od firmy kurierskiej, że jutro telefon będzie z powrotem u mnie. Zobaczymy czy naprawili, wczoraj byłem w MM i oglądałem 3 różne G3, w tym jedna sztuka też miała taką wadę, reszta nie, więc to raczej nic normalnego. Ale tak czy inaczej - wielkie propsy dla serwisu LG, czas naprawy dla mnie zdumiewający.

Update:

Telefon wrócił z serwisu, jednak serwisanci nie stwierdzili występowania usterki, więc paski jak były tak są. Widocznie LG nie uważa tego za wadę ekranu.

Edytowane przez maslanka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tool

Ja w dalszym ciagu go nie reklamowalem.

Sprawdzilem natomiast wyswietlacz w Euro Rtv i Saturnie - 2 modele z takim samym problemem. Wydaje mi sie ze to jakas seria zostala wyslana z taka wada...

I tam jak wspominalem, po kupnie wymienilem telefon po jednym dniu bo bylo to na nim strasznie widoczne.

Edytowane przez tool

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kriter

Też jestem od wczoraj posiadaczem G3 i problem również mnie dotyczy. Telefon z sieci Play. Spotkałem się dzisiaj z opinią małomiasteczkowego punktu GSM że to zjawisko jest spowodowane leżakowaniem telefonu i z czasem powinno się ładnie "wypalić" choć wydaje mi się to zbyt optymistycznym wątkiem. Ja to widzę i mnie osobiście denerwuje... natomiast moja dziewczyna mówi że to zwykłe czepialstwo bo nic takiego rażącego nie zauważyła (a potrafi zobaczyć pustą butelke po piwie nawet przez ściane).

Skoro LG nie taktuje tego jako wadę to mogło by chociaż zrefundować wizte u psychologa dla chorych perfekcjonistów jak ja. Miałem wcześniej LG l9 i g3s... byłem naprawdę zadowolony. Natomiast przygoda z flagowym modelem na wstępie trochę mnie rozczarowała.

Przydała by się opinia kogoś kto wysłał telefon z takim "defektem" i naprawa została zrealizowana.

Edytowane przez Kriter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Obawiam sie ze nie bedzie takiej osoby...chyba ze sie LG postraszy niezgodnoscia towaru w umowie - bo nigdzie nie napisali ze takie paskowanie moze wystapic czyli niezgodny towar i mozna zadac prawnie doprowadzenia do stanu poprawnego przez wymiane do skutku.

Wysłane z mojego LG-D855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli więcej zachodu niż to wszystko warte - mi na szczęście z każdym dniem przeszkadza to coraz mniej, ale niestety cały czas to widzę.

Najlepiej chyba spowodować pęknięcie przy mikrofonie, wtedy wymienią front ;)

Edytowane przez maslanka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kriter

Mialem wlasnie okazje poogladac dwie g3 w pracy. Moim zdaniem zmienil sie proces technologiczny wytwarzanych ekranow poniewaz dwa egzemplarze które miałem okazje zobaczyć mialy zdecydowanie mniej widoczne pionowe linie kosztem tego ze matryca miala dużo cieplejsze barwy. Tzn bialy byl bardziej żółty niz u mnie.

Edytowane przez Kriter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Kriter mój raczej nie leżakował za długo bo wg. bazy producenta wyszedł z fabryki we wrześniu tego roku. Może faktycznie się to wypali, ale nie wydaje mi się. Zobaczymy czy z czasem będzie jakaś poprawa.

Edytowane przez maslanka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chciałbym zobaczyć jak to u Was faktycznie wygląda...oglądałem kilka razy różne telefony w mediamarkt, saturnie itp ale nic takiego nie widziałem tak samo jak w u mnie wszystko wydaje się być ok. Może faktycznie to jakaś partia która wyszła w danym czasie i tak ma? Szczerze mówiąc to na tych zdjęciach mało co widać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo to generalnie bardzo słabo widać :) tak naprawdę trzeba się przyjrzeć, u mnie widać szczególnie na jaskrawym zielonym tle, i jak się pokręci telefonem na boki, wtedy jakby się mienią. To są naprawdę cienkie kreski, u mnie przechodzą praktycznie przez całą szerokość ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kriter

Tak sie składa ze mój też jest z września tego roku. Wiec coś może byc na rzeczy z tą wadą. Objawy dokładnie takie jak opisujesz....

21.10.15

Napisalem wczoraj do LG i dostalem odpowiedz ze taki efekt cienkich pionowych i poziomych pasów tworzacych efekt braku ostrosci lub rozmycia nie jest normalny.

Telefon śmiga jutro kurierem do serwisu w Mławie. Zobaczymy co z tego wyjdzie...

Edytowane przez Kriter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi