Skocz do zawartości
tool

LG G3 - Paski na ekranie (poziome i pionowe)

Rekomendowane odpowiedzi

tool

Daj znac co i jak. Mam nadzieje ze to naprawia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kriter

I teraz mam pytanie do @@maslanka czy telefon wysyłaeś do serwisu w Mławie czy do Warszawy na Marynarską 21? Bo teraz szczerze sie zastanawiam czy warto wysyłać telefon do Mławy po przeczytaniu tylu "wspaniałych" opini na temat serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tool

Zastanawiam mnie fakt ze nikt wczesniej nie zwrocil na to uwagi. Moj telefon tez jest z wrzesnia. Generalnie czuje troche oszukany bo kupujac troszke starszego flagowca oczekiwalem dobrej jakosci. Dodatkowo mam sluzbowego Szajsunga S5 mini, tam natomiast po 2 tygodniach od wyjecia telefonu z pudelka cala ramka srebrna sie luszczy. Cena obu telefonow nie jest mala, jakosc watpliwa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kriter

Zdecydowałem że jutro zadzwonie na infolinie i ładnie wytłumaczenie że interesuje mnie tylko naprawa w warszawskim oddziale na Marynarskiej. Podejrzewam że telefon maslanki wlasnie wyladowal w Mławie i serwisanci nie widzieli problemu.

Edytowane przez Kriter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kriter

Zrezygnowałem finalnie z naprawy gwarancyjnej ze względu na fakt że serwis wysyłkowy prowadzony jest tylko w Mławie.  A tak jak kolega @@maslanka pisał nie widzą tam problemu. Serwis w Warszawie na Marynarskiej 21 działa tylko z ręki do ręki a naprawy prowadzone są na miejscu. U mnie sprawa jest o tyle zawiła że jestem drógim właścicielem telefonu ponieważ kupiłem G3 za pośrednictwem portalu OLX od gościa który brał 3 telefony na firme więc nie wiem czy przysługuje mi reklamacja z tytułu rękojmi u operatora PLAY. Jutro jade do rzecznika praw konsumenta i wszystkiego się dowiem. Na waszym miejscu skorzystałbym z reklamacji właśnie z tytułu "rękojmi" jeśli nie minęło 20 dni od daty zakupu. Tym bardziej że telefon serwisowany traci trochę na wartości, a można zarządać wymiany na sprzęt całkowicie nowy, wolny od wad.

Edytowane przez Kriter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I nie przyjmują nawet przy wysyłce nie na ich koszt? Trochę dziwnie, ale szkoda, myślałem żeby dzisiaj wysłać. A do Warszawy mam niestety za daleko, żeby jechać naprawić telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kriter

Tak więc rozmawiałem z konsultantem play i przysługuje mi prawo do reklamacji z tytułu rękojmi na podstawie kopi dowodu zakupu więc pod tym względem wszystko jest ok. Telefon został kupiony 30 września więc 2 miesiące to spore zaplecze czasowe. Jutro z rzecznikiem skrobne ładne pismo reklamacyjne z rządaniem wymiany na nowy telefon wolny od wad. Zobaczymy czy coś ugram. Ja też @@maslanka nie mam zamiaru robić sobie wycieczek z Krakowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat do salonu play, w którym kupiłem telefon mam 2 kroki, a od zakupu nie minęło 20 dni, więc może też skorzystam z tej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W zeszłym tygodniu zakupiłem G3 i odrazu dopatrzyłem się pasków na wyświetlaczu.

Pierwsza reakcja wymiana, udałem się więc do sklepu tam po rozpakowaniu 3 innych egzemplarzy okazało się że wszystkie mają te paski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi