Skocz do zawartości
Radzimierz

Brak okna wyboru przeglądarki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym się zapytać, czy da się ustawić, by przy każdym naciśnięciu na link wyświetlało się okno wyboru przeglądarki? Obecnie wyświetla się tylko przy używaniu wbudowanej przeglądarki. Mi chodzi o to, by wyświetlało się za każdym razem niezależnie od przeglądarki. Działo się tak, gdy miałem soft od T-Mobile i wchodziłem na internet używając ich aplikacji "WWW". Niestety po zmianie softa na niebrandowany aplikacja WWW się usunęła. Więc da się zrobić, by okno wyboru przeglądarki wyświetlało się za każdym razem z pominięciem tej aplikacji?

Alternatywą byłoby zainstalowanie "WWW" od T-mobile, ale skąd ją wziąć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie potrzeba mi opery mini. Urzekła mnie Dolphin Browser HD. Mi chodzi o okno wyboru przeglądarki, ponieważ czasem trzeba użyć flash playera i z owym oknem łatwiej jest się przełączyć na Puffin Browser

PS: Właśnie sprawdziłem. Te same strony na Dolphinie wczytują się nawet o połowę szybciej jak na operze mini.

Edytowane przez Radzimierz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zippi

Ustawienia---ustawienia aplikacji---zarządzaj aplikacjami i wybierasz obecnie domyślna przeglądarkę zapewne masz standardowa androida. I robisz wyczyść domyślne

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nie dało, ponieważ nie wcześniej nie zaznaczałem tego ptaszka przy wyborze, więc przy każdej zainstalowanej przeglądarce opcja nie była aktywna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie potrzeba mi opery mini. Urzekła mnie Dolphin Browser HD. Mi chodzi o okno wyboru przeglądarki, ponieważ czasem trzeba użyć flash playera i z owym oknem łatwiej jest się przełączyć na Puffin Browser

PS: Właśnie sprawdziłem. Te same strony na Dolphinie wczytują się nawet o połowę szybciej jak na operze mini.

Zainstaluj sobie Operę, ale nie mini tylko mobile - róznica jest takaze mini domyślnie przerzuca wszystko przez serwery opery kompresując po drodze, a opera mobile działa jak normalna przeglądarka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba tak się nie da, wiem że tak jest np w wiadomościach, ale jak korzystasz z przeglądarki to raczej nie.

Wysłano z GT-S5830 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zainstaluj sobie Operę, ale nie mini tylko mobile - róznica jest takaze mini domyślnie przerzuca wszystko przez serwery opery kompresując po drodze, a opera mobile działa jak normalna przeglądarka.

Panie Przykry: Przykro mi to mówić, ale pod względem szybkości Dolphin browser HD według mnie jest bezkonkurencyjna. Opera mini czy mobile, domyślna przeglądarka, skyfire, puffin - wszystkie są wolniejsze na asie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie najlepszą jest maxthon.

Wysłano z GT-S5830 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi