Skocz do zawartości
Vangreen

ROM Vangreen Rom || Stock Rom with G3 UI (Aktualizacja 18/3/16)

Rekomendowane odpowiedzi

kintola

[email protected] Vangreen powiedz czy QuickRemote dziala?przy okazji super ze starasz sie cos ogarniac na ten model

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vangreen

Działa wszystko ;)

TT || LG F70

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xeanix

czyli rozumiem, że te bugi wypisane w temacie to już nie aktualne?? Dokładniej chodzi mi o:

- W rejestrze dzwoniących po pojedynczym kliknięciu na dzwoniącego wywala aplikacje
    - System ui (szybkie ustawienia) czasem sie rozjeżdża z niewiadomych przyczyn, parę restartów i wróci do normy 

oraz

Do poprawy:

Dopieszczenie wizualne
    Dodanie zarządcy niskiego poboru pamięci
    Instalacja aplikacji na karcie SD (będzie opcjonalne)
    Dopieszczenie szczegółów i optymalizacja
    Jeśli chcesz coś zaproponować pisz śmiało  ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no właśnie, też mnie interesuje, czy można przenosić apki na kartę SD i czy nie wywala klawiatury co chwilę, ba kobieta raz w tygodniu chce mnie zabić tym telefonem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vangreen

@@Xeanix bugi są aktualne niestety raczej tego nie naprawię ale występują rzadko i nie przeszkadzają w użytkowaniu.
    @@person777 Klawiatury nie wywala nawet na mocno zawalonym sofcie z kilkunastoma modułami do xposed. Co do apliakcji na karcie SD wrzuciłem program do automatycznego ich instalowania ale z przyczyn oczywistych (nie każdy ma kartę sd co by powodowało błędy) nie włączałem jej na starcie ani nie testowałem, zwyczajnie jej nie potrzebuję. Mam zamiar dodać kilka poprawek. 

Prace nad kernelem idą ciężko, kikla razy miałem uceglony telefon, naszczęscie był do odratowania więc na razie z braku czasu przerywam prace nad nim. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam jeszcze takie pytanie: po zrobieniu backupu TWRP utworzył mi się na ZEWNĘTRZNEJ karcie SD (bo tak ustawiłem miejsce docelowe backupu) folder o nazwie:TWRP\BACKUPS\LGD315bfbbba96 i tam stworzył się backup...czy można z tego folderu instalować nowy ROM? czy popełniłem jakiś błąd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vangreen

@@person777 Tak, dokładnie tam masz wkleić rozpakowany plik zip ;) Podziel się swoimi wrażeniami po instalacji 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ROM będzie testowany przez najgorszego krytyka - moją ukochaną kobietę, więc wyłapane zostaną wszelkie niedoskonałości :P

widoczne na ten moment dla mnie jest zdecydowane poprawienie największego problemu tego telefonu - braku pamięci na aplikacje - dotychczas, po zainstalowaniu kilku podstawowych rzeczy cały czas wywalało "brak pamięci", w Twoim ROMie jest jakby lepiej...czyżby lepsze zarządzanie pamięcią na aplikacje??

widzę sporo aplikacji "narzędziowych", z czego kilka jest dla mnie nieznanych, ale zastanawiam się, ile z nich jest niezbędnych dla zwyczajnego użytkownika i ewentualnie można wywalić :P

zdecydowanie wydaje się płynniejszy w działaniu :D

w ustawieniach zakładka "wyświetlacz" wywala całe ustawienia...

Edytowane przez person777
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vangreen

Jest wywalonych sporo śmieci, a zaktualizowane aplikacje systemowe zsynchronizowane na partycji system, więc to jest przyczyną większej ilości pamięci.

Co do aplikacji, większość to moduły do xposed. Ogólnie wersja v1 wydawała mi się stabilniejsza (v1.1 jest mixem 2 różnych backupów i nie wszystko trybiło jak należy ) i na jej podstawie w najbliższym czasie wydam poprawki. Tylko muszę znaleść trochę czasu.

Miło słyszeć ze jesteś zadowolony ;)

TT || LG F70

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rbl

Mam zamiar uruchomić ten Rom i przetestować. Pytanie do użytkowników. Jak się sprawuje zapisywanie aplikacji na karcie SD? Gdyż wiadomo że bolączką jest brak pamięci, oraz jak jest ze stabilnością

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi