Skocz do zawartości
Vangreen

ROM Vangreen Rom || Stock Rom with G3 UI (Aktualizacja 18/3/16)

Rekomendowane odpowiedzi

domyślnie jest włączone nagrywanie wszystkich rozmów - ktoś wie, jak to wyłączyć? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vangreen

@@person777 wejdz w g2 tweak box i w zakładce callig tweaks jest opcja do odznaczenia

9f56b58fde1b644ab5b2c31da0a0f527.jpg

Edytowane przez Vangreen
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

taki problemik się pojawił - po podłączeniu do kompa nie widzi karty SD a jedynie pamięć wewnętrzną :( jakieś rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vangreen

U mnie jest wszytko ok. Ogólnie mam problem tylko z kartą sd, nie chce się wysunąć z poziomu ustawień, po włożeniu telefon się restartuje. Dziwna sprawą i jest to raczej błąd sprzętowy a nie softu. Wyjmij i włóż karte, przeinstaluj sterowniki

TT || LG F70

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zrobi kotoś BACKUPS starego oprogramowania bo jakoś nie mogę przeinstalować na nowo komórki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vangreen

@@Marcin Cwalina Możesz trochę jaśniej, nie za bardzo zrozumiałem o co prosisz ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chciał bym BACKUP softa bez przeróbek bo w nim blutut nie działa nie można wrzucić nic z telefonu za pośrednictwem usb chciałem na nowo wgrać soft ale jakoś mi sie nie udaje to wiec proszę o stary soft bez przeróbek BACKUP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tam postępy przy pracy nad nowym ROM-em? Może ktoś zamieści spostrzeżenia z testów, zrzuty ekranów, informacje co będzie zawierało oprogramowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vangreen

@@lukaszd19 Rom jest ukończony, nie planuję w najbliższej przyszłości aktualizować go ;) Skupiam się w głównej mierze nad CM12.1 
    Opinie możesz poczytać w wcześniejszych wątkach, a SS i informacje o oprogramowaniu masz w #1 poście ;) 

Edytowane przez Vangreen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Byłem zmuszony zainstalować ten ROM ponieważ przekombinowałem z zabawą z usługami google play i nic nie szło robić na telefonie nawet po hard resecie.

Instalacja stock romu z pliku .kdz niestety nie działa bo wywalał błąd w czasie instalacji za każdym razem.

Na szczęście odblokować bootloader i wgrać TWRP było banalnie prosto także mam aktualnie na telefonie ten ROM.

Jednak niestety telefon tak zamula że nie idzie tego wytrzymać a poza tym w Ustawieniach nie można wejść w ustawienia wyświetlacza bo aplikacja ustawień wywala do pulpitu od razu.

Jakieś rady? Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi