Skocz do zawartości
tmk023

Galaxy Tab 10.1 - wrazenia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam TV Samsunga z tą opcją podłączony w sieć lokalną i myślałem, że będzie git. Rzucać sobie fotki, filmy na tv było by super. Więc dla mnie to wielki minus. Może ktoś wie czy będzie to odblokowane po jakimś updacie softu ?

Na tą chwile brak informacji kiedy Samsung AllShare zawita na SGT 10.1 - ma być jako update.

Jeszcze jedna kwestia to brak możliwości wykonywania połączeń mimo gniazda karty SIM. Poprzedni model miał te opcje. Choć widziałem jakieś demo gdzie funkcja telefonu była.

Tylko internet 3G.

---------- Post dołączono o 01:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------

Co do Skype, niedawno byla aktualizacja dla Galaxy Tab pierwszej wersji jak i Galaxy S I i II wiec wszystko wskazuje, ze i ten dostanie choc poki co trzeba czekac :-(

Zdaniem nVidia Skype Video Calling na tabletach z Tegra 2 jest możliwy

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=QsX_VQ-bzAs]Link wideo (YouTube)[/ame]

Na stronie Skype (Tutaj)

Do nawiązywania rozmów wideo są potrzebne następujące elementy:

Telefon z systemem Android 2.2 (Froyo) lub nowszym, kamerą przednią i mikroukładem z obsługą technologii NEON*

•Najnowsza wersja Skype dla Android

•Połączenie z siecią 3G** lub WiFi

* Urządzenia z mikroukładem Tegra 2 nie mają tej technologii (np. tablety Android i telefony Motorola Atrix nie obsługują rozmów wideo).

** Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty za przesyłanie danych. Sprawdź to u operatora.

Edytowane przez shingo00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Ile pamięci przeznaczonej na dane użytkownika ma SGT10.1? (wersja 16Gb)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś ponad 14GB, z tego co pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie 13,27 GB :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamierzam kupić taba i mam dylemat co do obudowy. Na zdjęcia za dużo nie zobacze...

-Obudowa w białej wersji jest podatna na zarysowania? ( w czarnej jest mat , a tu niestety połysk)

-Jest to giętki plastik czy twardy , jednym słowem czy jest solidny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W internecie są dostępne różne pokrowce i etui. Dzisiaj zakupiłem taką: SAMSUNG GALAXY TAB II 10.1 ORYGINALNE ETUI FUTERAŁ (1762186494) - Aukcje internetowe Allegro i polecam - jest świetna. Ja na swoim tablecie mam naklejoną na tył oryginalną folię i raczej nie będę jej ściągał. Ogólnie moim skromnym zdaniem tablet jest solidny przynajmniej sprawia takie wrażenie. Obym się nie rozczarował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x