Skocz do zawartości
vonski

Xperia Z5 Compact (E5823) - pierwsze wrażenia, opinie, wady i zalety.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tragedia z tym foto... pelno szumow--- dobrze, ze nie robie za wiele zdjec..

Edytowane przez szelma
    Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ty wysyłam zdjęcie zrobione za okna mojego :Plepsza automatyka 23 mpix

Tyle szumu było wokół tego aparatu Z5 że taki super i w ogóle, a patrząc na te zdjęcie to wcale nie wygląda tak rewelacyjnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rycek0

To akurat tak sobie wyszło :P ale sporo robiłem i wypada lepiej od z3c.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tacheg

Czemu Sony nie zepnie zada i nie zrobi raz czegoś naprawdę dobrego, od początku do końca. Nie muszą wypuszczać co 3mce telefonu, raz ma rok ale... Aa wsio ch#j

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rycek0

jescze takie jedno wysyłam.

Połączony post:

teraz porównałem sobie z z3c i przede wszystkim mega szybko z5c łapie ostrość.

Edytowane przez rycek0
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tm78

Hej,

Posiadam Z5 Compact od kilku dni, więc mogę coś stwierdzić:

1. W testach syntetycznych AnTuTu od 44 k do 64 k, także nie wiem skąd takie duże rozbieżności….

https://drive.google.com/file/d/1I9E4gXIGom3M11LKg7Lu3o2Qg7nhxAQw1w/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/17FnXCwxcMLI6YGSY-t07fqCWa438K-tF_A/view?usp=sharing

2. Wydajność niby 8 rdzeni, a już doznałem kilka lagów, najbardziej irytujące jest uruchamianie sms poprzez kontakty, kiedy są wszystkie aplikacje zamknięte owe uruchomienie jest znacznie wolniejsze niż w Z3 Compact…

3. Brak synchronizacji z FB poprzez natywne aplikacje ( brak aplikacji Xperia z facebookiem) ….

4. Przegrzewanie, kilka razy podczas nagrywania i robienia zdjęć pojawiła się informacja o tym, że może wystąpić problem z temperaturą….., przy normalnym użytkowaniu ( www z wifi+kilka aplikacji otwartych) jest odczuwalny wzrost temp. na tylnej obudowie, ale się jeszcze nie zawiesił…

5. Aparat, chyba jestem ślepy ale fotki robione z automatu mało się różnią od tych z z Z3 compact, oczywiście jest sporo zmian na plus w oprogramowaniu, ale co z tego jak nadal jest ziarno….

przykładowe foty :

https://drive.google.com/file/d/1ueYtSWuoK341YhPDhQjayMj8BmDHRkdr8w/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1B8LDMitwy0FrHmNTRY94ie1ihREpH1prJw/view?usp=sharing

6. Czytnik linni papilarnych , fajny bajer, potestowałem i wyłączyłem, jak dla mnie za mała ilość możliwości definiowania paluchów, jak jest mokry to nie działa...

7. Bateria, podczas intensywnego użytkowania w pierwszych dniach nigdy nie udało mi się wytrzymać jednego dnia…, zobaczymy jak będzie później.

Reasumując, oczekuje aktualizacji oprogramowania dla systemu jak i dla aparatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie bateria tez wkurza.... wpieprza ja na maxa- oczekam tydzien i wracam do appla jak sie nic nie zmieni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie, z tego co czytam to chyba kolejny rok zostanę na Z3C. Pakowanie się w procesor - bubel, i ledwo widoczne zmiany nie ma sensu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mimo wszystko sprobuje zmiany... Z zetki na z5c powinienem odczuć mega różnice

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi