Skocz do zawartości
vonski

Xperia Z5 Compact (E5823) - pierwsze wrażenia, opinie, wady i zalety.

Rekomendowane odpowiedzi

tm78

Gdy nastąpi aktualizacja oprogramowania, która poprawi występujące błędy oraz zoptymalizuje działanie to Z5 Compact będzie jednym z lepszych wyborów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tacheg

Co poprawią? Może aparat. Bateria pewnie bez zmian zostanie, grzać tez będzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może zmienią zarządzanie energią. Ale chyba puki nie będzie więcej opinii też wytrzymam się z zakupem i ostatecznie przy z3c. Jesze jedno mnie zastanawia kiedy root będzie dostępny bo bez tego ani rusz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tm78

Co poprawią? Może aparat. Bateria pewnie bez zmian zostanie, grzać tez będzie

Oprogramowanie aparatu to na początek, dla mnie istotne jest też optymalizacja systemu, żeby tel nie lagował podczas trywialnych działań,bateria pewnie będzie bardziej wydajna, gdy nastąpi aktualizacja do Androida 6.0 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tacheg

To jest Sony, oni już pracują nad Z7 nie ma czasu na dopracowanie Z5. Aparat zostanie zrobiony, ale czy więcej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fachowcy od andka powiedzcie mi jedno czemu total recall nie synchornizuj sie z drive google.. ustawilem wsio pokazuje ze ok ale nie ma nawet folderu w google drive a przy wysylaniu pliku wyskakuje, ze sie nie udalo i tyle.. ktos moze to sprwdzic??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino
    2. Wydajność niby 8 rdzeni, a już doznałem kilka lagów, najbardziej irytujące jest uruchamianie sms poprzez kontakty, kiedy są wszystkie aplikacje zamknięte owe uruchomienie jest znacznie wolniejsze niż w Z3 Compact…

To kwestia softu, a nie procesora. Masz Z5C białą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tm78

Masz Z5C białą?

Czarna grafit

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez szelma
    Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości.Mówi o tym A§4.6 regulaminu forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rycek0

Dla mnie jak udostępniłem wykres baterii to jest podobnie jak w z3c, Aparat jest lepszy niż w z3c pod względem przede wszystkim mega szybkim łapaniem ostrości i to, że mamy od razu w automatyce dostęp do max rozdzielczości, też zauważyłem lagi ale tylko w momencie jak uruchamiam w ustawieniach aplikacje i jakie chodzą, a propo ile macie wolnej pamięci ram? Sorry jeszcze kwestia uruchomienia sms w kontaktach, też właśnie wolno się przełącza w sms ale to na bank wina softu i zapewnie aktualizacja poprawi błędy, tak jak ktoś kiedyś napisał to jest zapewnie bolączka nowych fonów, ale z drugiem strony płaci się spory hajc a tu nie wszystko na dzień dobry gra tak jak to miało działać.

Edytowane przez rycek0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tm78

...a propo ile macie wolnej pamięci ram?

System: 790

Aplikacje: 444

Wolne: 560 - 600

Aparat;szumy,brak zapisu do RAW, wolny zapis

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez szelma
    Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi