Skocz do zawartości
Piotr Lenart

Lg g3 zacina laguje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem z g3 16gb 2gb ram ostaniego czasu telefon strasznie laguje aplikacje bardzo dlugo sie wlaczaja np Facebook to az 3 sekudny gdzie w innych gorszych telefonach jest to duzo szybsze.. wgrywalem rozne romy od 20h przez 20v.. teraz mam 20u i dalej to samo.A najlepsze ze po jakis czasie zanikaja komunikaty o slabej bateri ponizej 5 i 15 %

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, że hard reset był robiony po wgraniu nowego softu ? Jak nie to na pierwszy ogień idzie właście to. A co do informacji odnośnie stanu baterii to mnie komunikaty znikły po przejściu z Kitkata na Lollipopa i niezaleznie od wersji ich nie mam, jedynie dziwięk przy spadku baterii do wspomnianych przez Ciebie poziomów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

Proszę się też rozejrzeć po dziale. Być może te lagi to po prostu działanie tego telefonu, gdyż wielu użytkowników się na to skarży. Może coś zaradzi ten temat:
    http://forum.android.com.pl/topic/205719-lekarstwo-na-prze%C5%82adowanie-ekranu-g%C5%82%C3%B3wnego-wyd%C5%82u%C5%BCenie-czasu-pracy-na-baterii/

Proszę też użyć wyszukiwarki, gdyż to popularny problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12

Ewidentnie coś jest nie tak,na V20U praktycznie lagi już nie występują,mój G3 chodzi na tym sofcie jak rakieta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemanko, chciałbym abyście pomogli mi w sprawie wydajności oraz płynności działania mojego LG G3. Sprawa wygląda tak. Telefon ma bardzo widoczne zwiechy podczas normalnego użytkowania systemu, długo ładujące się aplikacje etc. W grach, brak słów, tel nie ledwo co radzi sobie z Real Racing 3. FPS jakie osiąga tel przy automatycznie ustawionych przez grę najniższych ustawieniach graficznych ( poszarpane krawędzie, słaba jakość tekstur) osiąga ok. 25-35 kl/s. Płakać się chce. GTA SA na najniższych możliwych opcjach graficznych również fps'y są podobne.  Bateria starcza mi na pół dnia średniego użytkowania. niby punkty jakie urządzenie osiąga w Antutu Benchmark są na poziomie  39k chyba słabo się odnoszą do realnej wydajności telefonu. Oglądając przykładowe filmiki z udziałem LG G3 i patrząc jak system zapierdziela to brak mi słów. Dodam że tel. jest od operatora PLAY aczkolwiek to nie powinien być problem (chyba). Smartfon działa pod kontrolą Androida 5.0. Tel. posiadam 10 miesięcy, na początku było w miare ok, może nie było poziomu innych G-trójek aczkolwiek było ok. Teraz po 10 miesiącach to nie jest juz tak kolorowo. Miesiąc temu zrobiłem hard reset i nie wniósł on żadnej zmiany, może było ok ale tylko przez parę dni. Tel przeskanowany AVG. Proszę was o pomoc w tej sprawie, myślę że nie ma rzeczy 'nie do naprawienia' biggrin1.gif

Dodam że testy w antutu wychodzą mi naprawde NAPRAWDE różnie.. raz wyjdzie 22 tyś a za parę godziń 39 :o

dorzucam jeszcze screen z antutu z wykresem jak to wygląda z stabilnością systemu. 

14084219561682898547.png

http://iv.pl/images/14084219561682898547.png

Edytowane przez bartekc00
    tagi spoiler po łączeniu tematów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marek.m73

Wszystko zależy od tego którą wersje andka posiadasz bo na v21a telefon chodzi płynnie i szybko. Tu na forum masz poradniki jak wgrać najnowszy soft a zajmuje to kilka minut.

Wysłane z G3 + Fulmics 2.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam wersję V20t. nigdy wcześniej nic przy sofcie w telefonach nie robiłem więc jestem pod tym względem kompletnie zielony.. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja jak pierwszy raz wgrywałem soft to byłem /ciach/ przestraszony na maxa ale ten poradnik na forum krok po kroku jest tak dobry że chyba nie ma opcji żeby Ci się nie udało :) dziwnie to wygląda u Ciebie, spróbuj może wgrać v21a bo na nim jest już na prawdę dobrze a wersja T którą posiadasz jakichś specjalnie dobrych opinii nie miała. Tylko pamietaj reset - wgranie romu flashtoolem - i najlepiej znowu reset, a po tym wgranie aplikacji na czysto. Dużo roboty i zabawy z wrzucaniem wszystkiego na nowo ale masz pewność że jak już coś robisz to robisz to dobrze :)

Edytowane przez bartekc00
    pkt 3.2 regulaminu
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, kupiłem mojego g3 na początku grudnia 2015 i od razu zauważyłem, że telefon często się przycina, nie chodzi płynnie. Więc sporządziłem hard reset, nie pomogło. Wgrałem plik KDZ, też nie pomogło. zmieniałem systemy na cloudy, fulmics, cm i nadal nic. Android 6.0 niby lepiej ale cały czas telefon nie udźwignie clash of clans i pisania w dymku z messengera jednocześnie. Macie jakieś pomysły co mogłoby być problemem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Messenger pochłania polacie ramu... Ze 2 razy wiecej niz CoC... 1/4 ramu jest zajeta przez komunikator wiec nie dziw sie ze system laguje. Na taki zestae softu to minimus 3GB ram a najlepiej 4GB.

Wysłane z mojego Tab2A7-10F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi