Skocz do zawartości
Piotr Lenart

Lg g3 zacina laguje

Rekomendowane odpowiedzi

Raol3k

Na 3 RAMu też potrafi przyciąć. Wystarczy, że masz FB, mess, kilka zasobożernych aplikacji i zarówno jak i bateria nie istnieje ;) Na 6.0 co chwilę pojawia się informacja o tym, że fb i mess zjadają baterię w niepokojącym tempie.

Jestem wyznawcą tezy o testowaniu wytrzymałości użytkowników przez programistów Facebooka ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ANDeK

Nie oni specjalnie to robią. No bo jak może prosta appka z jakimś śmiesznymi emotkami + w sumie śmiesznymi popupami (strasznie mnie wkurzały jak miałem). Baterii nie zżera, i ramu tez mniej jak się ogarnię ją przez autostart i wywali, aby nie ładowała 15-20 odnośników przy starcie tylko 4-5, wtedy chodzi w miarę dobrze (i wywali się jeszcze dymki i te inne duperele, aby się nie pojawiały). Na Z2 wtedy mi chodziła szybko i się nie zacinała. Na G3 nie sprawdzałem... Pewnie i tak by cięła, jak on ma problem z obsługą systemu... Teraz to widzę, myślałem, że to są bujdy, ale nawet na 6.0, czy przy zmniejszaniu rozdzielczości ekranu do gier - nic to nie daję... Nie wiem czy to przez throttling, ale powinnien się performance polepszyć przy zmniejszeniu rozdzielczości od połowę, a w sumie chodziło to tak samo, a baterię jeszcze szybciej pożerał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi