Skocz do zawartości
getto

Luźna zaślepka.

Rekomendowane odpowiedzi

getto

Witam. Czy ktoś z was spotkał się z problemem luźnej zaślepki ? Mam wrażenie jakby dolna zaślepka troszeczkę odstawała w swoim górnym prawym rogu. Czasem jak wezmę telefon pod kąt to też ewidentnie widzę, że ta zaślepka delikatnie odstaje/wychodzi. Jak to wygląda u was ? U mnie wystarczy przejechać od góry do dołu i czuć, że ta część wystaje.

Dodatkowo telefon zanurzałem parę razy i wszystko hula, ale nie pamiętam czy domykałem te zaślepki, bo byłem pod wpływem :D :D

I czy orientuje się ktoś czy nawet jeżeli kropla się dostanie do środka to jest jeszcze jakoś blokowana tam w środku ? Chodzi mi o jakieś dodatkowe zabezpieczenie. (coś w stylu gumy dookoła baterii w Galaxy S5 pod klapką)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co mi wiadomo, to nie ma dodatkowej ochrony i jeśli klapka przepuści wodę, to telefon zostanie zalany. W Galaxy S5 uszczelka wokół baterii jest po to aby od klapki nie dostała się woda, u nas jest to zbędne, bo mamy unibody i nie mamy klapek :) Jednak w Galaxy też jest zaślepka od portu USB i ją też trzeba szczelnie zamykać, bo przez nią woda może się dostać i uszkodzić telefon, tak samo jak u nas w Z3C. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mattek

Tylna klapka odstawała też u mnie. Problemem była karteczka z numerem seryjnym - ten kawałek, za który ją wyciągasz, wypychał zaślepkę do góry. Wystarczyło końcówkę zagiąć i "przytrzasnąć" tacką od karty SIM. Teraz jest wszystko równiutko.

Edytowane przez mattek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    getto

Dziwne, bo u mnie karteczka po schowaniu jest tak krótka, że nie da się jej przytrzasnąć tacka od karty. (karteczka wystaje tylko delikatnie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie zaslepka sie wypychała, wysłałem do serwisu, tam wymienili tackę na kartę SIM i teraz wszystko jest jak trzeba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem ten rozwiązalem poprzez maksymalne schowanie papierka i "regulację" zawiasu zaślepki. Wygiąłem delikatnie w jedną stronę i jest teraz na swoim miejscu.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi