Skocz do zawartości
La Chupacabra

Aplikacje działające na Samsung Galaxy Tab 10.1

Rekomendowane odpowiedzi

Preza

Dziala tez home switcher for froyo :)

Sent from my GT-I9100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tmk023

Polecam niedawno wypuszczona app Hacker's Keyboard. Zdecydowanie najlepszy keyboard jaki do tej pory wyszedl na honeycomb wedlug mnie. Znacznie bardziej praktyczny niz wbudowane w system.

https://market.android.com/details?id=org.pocketworkstation.pckeyboard&feature=search_result

A tutaj inny jeszcze. Posiada mozliwosc podzialu do pisania kciukami.

https://market.android.com/details?id=com.prettyeasy.tabletkeyboard.free&feature=search_result

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Preza

Nie dziala niestety 3g watchdog pro a wielka szkoda bo do taba wrzucilem OFK i chetnie bym kontrolowal zuzycie danych :-(

Polecam natomiast ACCU WEATHER z samsung apps. Widget moze sredni ale po kliknieciu poteznie rozbudowana aplikacja pogodowa wyskakuje.

Sent from my GT-I9100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szkoda że nie opisałeś co do czego służy.

Jako, że w działach o telefonach jest podobny temat, moim zdaniem i tutaj się przyda. Będziemy tutaj pisać o aplikacjach, które nie do końca przeznaczone są na Androida Honeycomb 3.x, ale jednak na nim działające.

Ode mnie:

- OI File Manager, File Manager HD, ES File Explorer

- ASTRO File Manager (podobno nie widzi urządzeń podłączonych przez przejściówkę)

- Titanium Backup

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kekes

Super dziala aplikacja Forbs pl i Newsweek pl z Samsung App byle wiecej takich czasopism bo gazety w pdf to ciezko dzialaja pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich użytkowników Galaxy Taba. Poszukuje aplikacje, która sprawdzi ile mi pozostało pakietu internetowego. Najlepiej gdyby było to coś w rodzaju ussd chcecker. przeszukałem market wzdłuż i wszerz i nie ma nic podobnego.

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaqui

Posłuchajcie już w markecie jest Onet News na tablety - fajny interface, dobrze się czyta no i w końcu jakaś polska aplikacja newsowa oprócz Newsweeka przystosowana do tabletu Androida :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, poszukuję dobrego video playera do Taba, takiego który odtwarza polskie napisy i potem widać je na Tv po połączeniu HDMI, testowałem wiele aplikacji z marketu i wszystkie mają z tym problem, lub może nie potrafię ich używać:-) Doradzcie coś, napiszcie czego Wy używacie. Pozdrawiam

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaqui

Dzisiaj pojawiła się aktualizacja do Skype'a - w aktualizacji myślałem, że pojawi się support do Ekranów tabletów - typowo przystosowane jak do iPad'a. W aktualizacji otrzymujemy możliwość rozmów video - w końcu! Brać wszystko działa dobrze!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi