Skocz do zawartości
kepa416

Zakup Moto Nexus 6 - czy opłacalny

Rekomendowane odpowiedzi

rzabcio

1080p jest w sam raz rozdziałką, różnicy z 2k na 5.5" się nie zobaczy, a bateria odczuje to znacznie.

To prawda. Z drugiej jednak strony FullHD to dość mało jak na tak wielki ekran. Nexus 5 z 4.95'' ma w końcu tyle samo pikseli...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kepa416

Ja jednak się zdecydowałem, 6P ma się pojawić pod koniec roki. Dla mnie 2k zł na telefon to i tak maksymalna cena. Głównie chodzi mi o większy wyświetlacz w porównaniu z G2. Kolory z Samsunga mnie irytują wole te bardziej realne odwzorowanie. A czysty system z Nexusow chodzi za mna od czasu jak sprzedałem N4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie ten sam dylemat - wybór padł na Nexusa 6 - cena 1999 spora ...pytanie czy warta tego telefonu ... byłem zdecydowany do czasu gdy w ręce wpadła mi Motorola X Play,

więc zacząłem porównywać i Motorolę X Style, nie widzę tych mega różnic - delikatnie większy ekran, 0,26" za 1/2 tysia... rozdzielczość ekranu też nie ma dla mnie znaczenia aż tak bardzo.

Ale jakość zdjęć już tak.....

...proszę skrytykujcie Motorolę X Play - bo na razie rozsądek podpowiada mi ją brać

Poczytaj wątki o Moto X Play na forum. X Play strasznie laguje więc albo Motorola coś spartoliła z softem i polepszy się przy aktualizacji albo nie. Nowa Moto E bez aktualizacji, więc już widać wpływ Lenovo.

Wysłane z Nexusa 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boniu

Ja tam chętnie zobaczyłbym opinie ludzi miedzy note3 a n6. Jeżeli jest ktoś kto zobaczy różnice podczas normalnego użytkowania to mu stawiam piwo. Mój iPad ma mniej ppi niż note3 a dla mnie jest tak samo ostry jak n6.

Jak dla mnie 2GB ramu wystarcza w pracy. U mnie nie do aktualizacji 6.0 cieżko było przekroczyć zużycie 2GB.

Co dok nagrywania to używam 1080p bo 4k zajmują dużo więcej miejsca i pozwala tylko do 15 minut czy tam trochę więcej.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Janko

na temat ram to jest tak jak z autem, lepiej mieć kombi lub wana i za dużo miejsca niż coupe lub sedana i dumac czego nie zabrać. to że wystarcza nie znaczy ze nie wystarczy za jakiś czas poza tym n3 to historia jak s3 :D

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kinus

Miałem podobne dylematy jednak moto x play odpadła głównie z powodu gorszego procesora i lagów które to powodowało. Moto x style jeszcze trochę minie jak stanieje a nexus6 udało mi się kupić miesięcznego z papierami po bardzo okazyjnej cenie, z czego jestem bardzo zadowolony i polecam takie rozwiązanie :)

Natomiast, jakbym miał kupować tylko i wyłącznie nowy telefon, wziął bym moto x style ze względu na slot kart pamięci, procesor , aparat oraz te subtelne dodatki do systemu od Motoroli które na filmach na YouTube wyglądają spoko.

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rzabcio

Miałem podobne dylematy jednak moto x play odpadła głównie z powodu gorszego procesora i lagów które to powodowało. Moto x style jeszcze trochę minie jak stanieje a nexus6 udało mi się kupić miesięcznego z papierami po bardzo okazyjnej cenie, z czego jestem bardzo zadowolony i polecam takie rozwiązanie :)

Nieeeee, to kompletnie nie to samo. Kombi są brzydkieeeeee... :D

A poważnie – generalnie zgadzam się z Twoim stwierdzeniem: lepiej mieć coś porządnego na zapas. Tyle, że obecnie 2GB jest wystarczającym zapasem na okres życia komórki, czyli powiedzmy najbliższe 2 lata. Urządzenia mobilne, podobnie jak komputery stacjonarne dzięsięć lat temu, mocno ostatnio zwolniły w rozwoju.

Edytowane przez rzabcio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam chętnie zobaczyłbym opinie ludzi miedzy note3 a n6. Jeżeli jest ktoś kto zobaczy różnice podczas normalnego użytkowania to mu stawiam piwo. Mój iPad ma mniej ppi niż note3 a dla mnie jest tak samo ostry jak n6.

Jak dla mnie 2GB ramu wystarcza w pracy. U mnie nie do aktualizacji 6.0 cieżko było przekroczyć zużycie 2GB.

Co dok nagrywania to używam 1080p bo 4k zajmują dużo więcej miejsca i pozwala tylko do 15 minut czy tam trochę więcej.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Dopiero co sprzedałem Note 3  i w sobote rozpakuję Nexusa 6. To powinienem dać znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie, Moto X Style czy N6? I co decyduje o takim a nie innym wyborze.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nexus 6 - Bo to Nexus

Ode mnie tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi