Skocz do zawartości
Marcin

OP2 a zakup folii/szkła na wyświetlacz

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin

Ci co jeszcze nie mają OP2 ale zamierzają nabyć i przy okazji myślą o ochronie wyświetlacza ale nie koniecznie musi być to szkło, to informuję, iż OP2 ma naklejoną folię ochronną.

Widziałem na filmikach, że praktycznie wszyscy mają folię naklejoną ale myślałem, że każdy po zakupie sam to robi a tu jednak jest fabrycznie folia.

Ja osobiście borykałem się z tym, czy ściągać tą folię ale jednak to zrobiłem i nakleiłem szkło ORZLY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xargen

ja tak samo zamiast foli nakleiłem szkło tutaj nawet mamy ułatwioną sprawę bo od razu jak ściągałem folie bez czyszczenia przyłożyłem szkło , najlepiej robić to w łazience po kąpieli wtedy praktycznie nie lata kurz w pomieszczeniu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M3ntoR

No szkło hartowane ORZLY jest kapitalne. Po naklejeniu w ogóle go nie widać, a telefon wygląda jakby miał po prostu ekran w jakże popularnym teraz 2,5 d, czyli taki lekko wypukły. Jest genialne i łatwe w nałożeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a86

Z ciekawosci, po co to robicie? Czy Gorilla Glass nie jest wystarczajace? Mam 3ci telefon od +- 5 lat z GG i nigdy nic sie z tym nie stalo, mialem jedna delikatna ryske na Nexus 5.

Edytowane przez japalos11
    Nie cytujemy poprzedniego posta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plantator

ja naklejam szkieło żeby w przypadku upadku jednak ocalić wyświetlacz, i ocaliłem tak dwukrotnie-poleciała naklejona szybka ale nie gg3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pantin

Dokładnie j/w

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mavio

No szkło hartowane ORZLY jest kapitalne. Po naklejeniu w ogóle go nie widać, a telefon wygląda jakby miał po prostu ekran w jakże popularnym teraz 2,5 d, czyli taki lekko wypukły. Jest genialne i łatwe w nałożeniu.

Z ciekawosci, po co to robicie? Czy Gorilla Glass nie jest wystarczajace? Mam 3ci telefon od +- 5 lat z GG i nigdy nic sie z tym nie stalo, mialem jedna delikatna ryske na Nexus 5.

Miałeś szczęście. Ale niejednokrotnie byłem świadkiem , jak szkło uchroniło telefon przed pęknięciem szybki. Dlatego nie wahałbym się ani chwili, gdybym miał do wyboru: ze szkłem , czy też bez...

A co do szkła to sprawuje sie rewelacyjnie.

Edytowane przez mavio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a86

No ale w praktyce nie wiecie jak bylo i czy by peklo. Ja mialem Nokie N8, ktora lezala na wysokosci kolan i podnosilem kompa z dyskiem w metalowej kasetce, ktora mi wyjechala i katem walnela w dysk z wysokosci gdzies metra, a w efekcie tylko folia sie lekko odkleila, a wyswietlacz caly... mam wrazenie ze te GG peka tylko w Szajsungach przez jakies wady konstrukcyjne (zbyt zwarta i malo elastyczna obudowa itp)...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mavio

Muszę wymienić szkło ochronne. Do tej pory używałem ORZLY . Niestety nie mogę go nigdzie znaleźć. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć jakie inne szkło ochronne jest godne polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakiekolwiek ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi