Skocz do zawartości
Igorius

Jak zablokować reklamy w przeglądarjach pod Androidem

Rekomendowane odpowiedzi

giaur500

@@Igorius nie wiem po co mu to, ale nie zauważyłem żeby korzystał z tego jakoś często i drenował baterię. W ostateczności możesz pobrać hosty a potem usunąć program. Plik hosts powinien zostać i reklamy dalej będą zablokowane, tyle że aby go odświeżyć o nowe linki będziesz musiał znów zainstalować aplikację.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plantator
    w tryb uśpienia przez AdAway

nie masz się czego obawiać, od 2 lat nie uświadczyłem ani jednego wakelocka ze strony adaway, zapewne ma takie uprawnienie żeby podczas instalacji hostów nie uśpiło urządzenia i tyle, spokojnie siedzi sobie w telefonie nic nie robi jeśli tego nie zechcę np żeby zaktualizować hosty, nawet w pamięci ram go nie ma więc spokojnie

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z apkami miałem problemy przy adaway - wywaliłem apki, adaway też.

Mam łącznie 12 źródeł m.in z stąd i sporą bazę MoaAB: Mother of All AD-BLOCKING, i nie miałem sytuacji, żebym miał problem z aplikacjami, tak samo nie widziałem, żeby ktokolwiek tuytaj, w wątku Adaway czy na innych forach żalił się na problemy z aplikacjami, parę stron czy przekierowań ze względu na nadgorliwość ze strony twórców MoaAB musiałem dodać do białej listy, ale to góra 10 stron.

Także AdAway jak najbardziej jest godne polecenia, aplikacja jest lekka i przyjemna, ustawienie automatycznej aktualizacji nie powoduje nie wiadomo jakiego drenażu baterii.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Igorius

Wybrałem AdAway - działa jak działa (czasami trzeba wyłączyć) ale alternatywy nie ma. AdFender pod Windows działa lepiej ale co zrobić... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi