Skocz do zawartości
Kubix Cslng

Nie chce się włączyć

Rekomendowane odpowiedzi

Samsung galxay mini 2 nie chce się włączyć

Naciskam "POWER" włącza się pisze SAMSUNG GALAXY MINI 2 GT-S6500D>Wyłącza się>Wibruje i włącza się na nowo i tak wkoło aż sie rozładuje lub wyciągnę baterie.Chciałem włączyć telefon po paru minutach i nic naciskam power i nic sie nie dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy bateria nie jest już zużyta lub uszkodzona

W 100% działa ponieważ teraz zaś sie wlaczył i wyłączył wlaczył i wyłączył....////EDIT////

Zapomniałem najważniejszego próbowałem zainstalować android 4.4 i cos nie pykło jakiś error zrobiłem formata i wszystko działało potem za godzinke zobaczyłem że nie da sie go wlaczyc...

Edytowane przez Kubix Cslng

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czołem!

Mam dokładnie to samo. Telefon młodej siostrzenicy (a więc na pewno nie było robionego żadnego roota/wgrywania roma/etc).

Telefon wpada w boot-loop. Czy bateria jest ok? Nie wiem, wydaje mi się że tak, bo po podłączeniu do prądu ładowarki też nie wstaje. Można jakoś wgrać roma bez uruchomienia wcześniej telefonu (wg instrukcji: http://forum.android.com.pl/topic/59736-s6500d-sgm2-wgrywanie-softu-romu-za-pomoca-odina/trzeba wcześniej włączyć tryb debugowania).

EDIT przy próbie uruchomienia telefonu za pomocą VOL + HOME + POWER otrzymuję taki błąd:

post-160808-0-88995300-1451556922_thumb.jpg

Ekran lekko skacze i udaje mi się to tylko przy podłączonym telefonie do ładowania, bez tego ani rusz. Czyli pewnie bateria?

Edytowane przez unbreak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

No możliwe, w twoim przypadku, skoro nic nie grzebane, albo andek się wysypał jakimś cudem.

Co do twojego problemu, @@Kubix Cslng to może źle andka wgrałeś, i coś nie poszło?

Edytowane przez xperiagosc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wymianie baterii na nową ciągle to samo :/ Jakieś propozycje/sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi