Skocz do zawartości
bartex1996321

Live 3 - po wgraniu boot.img od innego telefonu, urządzenie nie chce się uruchomić, recovery też nie działa.

Rekomendowane odpowiedzi

witam, od razu przejdę do konkretów: uwaliłem fona wgrywając mu plik boot.img (poprzez fastboot) od innego fona, nie moge wejść teraz w recovery nawet kombinacją przycisków power up.. jedyne co mi zostało to fastboot, więc czy ktoś mógłby mi pomóc i wrzucić stock roma pod fastboota ? Byłbym bardzo wdzięczny. :)

edit: jak by się komuś udało wyodrębnić boot.img to by było super :D,z góry dziękuję

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Zmiana tytułu wątku niezgodnego z regulaminem forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zohan85

Spróbuj wgrać fabryczne oprogramowanie z TCL M3G znajdziesz go tutaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze stronki "NeedRoom" mozna pobrać oryginalny soft (LEWA) do TCL M3G (TCL 3S M3G) ale jest on tylko w języku angielskim i chińskim no i przy okazji całe mnóstwo chińskiego śmiecia. Do odratowania fona może się przydać (chyba), ale potem jak będziesz chciał soft w j. polskim to pozostanie ci CM 12.1 wgrywany przez TWRP i paczka GAPPS. Możesz jeszcze spróbować softu do Umi eMax Mini też na "NeedRoom" jest to bliźniaczy klon tego telefonu.

Ja posiadając TCL M3G padłem ofiarą aktualizacji z wersji 3.1 do 3.2 i zostałem w angielsko-chińskim, wgrałem CM 12.1 i jestem zadowolony, wszystko hula, pełny polski pakiet (minimalne nie przetłumaczenia nie stanowiące problemu), z resztą oglądając zdjęcia z prezentacji K&M LIVE3 mam podejrzenia że tam też jest wpakowany CM w którejś wersji.

Edytowane przez Aleksandra
    Nie cytujemy w całości posta osoby poprzedzającej naszą wypowiedź. Grozi to ostrzeżeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Wszystkie w/w softy powinny mieć boot.img (jeśli są wgrywane przez pft). Ściągnij, wypakuj i wgraj boot.img tak jak wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zohan85

Jeśli temat jest wciąż aktualny tutorial wgrania firmware powinien pomóc LINK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi