Skocz do zawartości
saw70

Problem z nawigacją Xperia X-8E15i

Rekomendowane odpowiedzi

saw70

Witam.Posiadam telefon Sony Xperia x-8 E15i, mam wgranych kilka nawigacji lecz potrzebna jest mi nawigacja sterowana głosem.

Owszem wgrałem nawigację NaviExpert zainstalowałem po wciśnięciu ikony mikrofonu wymaga doinstalowania dodatku,łączę się z netem a net działa przez wifi,

,,mieli,, i pojawia się komunikat   „Nie można ustanowić z serwerem stabilnego połączenia transmisji danych”.

Próbuję się zalogować na konto google i nie mogę,w kompie normalnie się loguję.

Ściągałem różne wersje naviexpert,instaluję za każdym razem muszę pobrać dodatek by sterować głosem a nie mogę.

Byłem w 2 punktach nie potrafią tego ogarnąć,takie punkty widać.

Gdzie mogę ściągnąć naviexpert by działało od razu po instalacji wybieranie głosowe,lub poproszę o propozycje innych nawigacji z wybieraniem głosowym.

Dodam iż ściągam na kompie pliki apk. wgrywam je na kartę sd i z niej instaluję w telefonie.

Z żadnym programem nie było problemu,z nawigacją jest.

Proszę ewentualnie przenieść mój temat w prawidłowe miejsce bo rzadko tu bywam niestety.

Może znacie dobre punkty z woj. Łódzkiego które zrobią mi to.

Pozdrawiam pozmocnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od siebie polecam Sygic, ale na Twoim miejscu cieczyłbym się jakby jakakolwiek nawigacja działała na tym telefonie w tych czasach.. Poszukaj jakichś starszych wersji (11-13), bo nowy Sygic na 99% nie zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi