Skocz do zawartości
SeniorKawosz

5 linijek w stopce - w jakiej rozdzielczości ekranu jest weryfikowana?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Punkt 3.6 regulaminu forum mówi o tym, że sygnatura nie może mieć więcej niż 5 linijek. I tu pojawia się pytanie w związku z usunięciem mojej sygnatury przez moderatora: w jakiej rozdzielczości i przy jakiej wielkości ekranu ma być zachowane te 5 linijek? Ze względu na to, że w obecnym szablonie div z treścią posta więc i stopki jest skalowany w szerokości to na różnych monitorach, różną ilość linii będzie miała sygnatura z dużą ilością tekstu. Na moim 24" ekranie przy rozdzielczości 1920x1200 moja sygnatura miała dokładnie 5 linijek. Widocznie moderator miał mniejszy ekran, na co nie mam niestety wpływu. Czym samym regulamin nie został przeze mnie złamany

Proszę o więcej informacji dotyczących tego zagadnienia bo moderator odsyła mnie do kontaktu z administracją.

Edytowane przez SeniorKawosz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pajonk
Proszę o więcej informacji dotyczących tego zagadnienia bo moderator odsyła mnie do kontaktu z administracją.

To po co tutaj to piszesz, zamiast skontaktować się bezpośrednio z administracją? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Raciborski

@Seniorkawosz

Odezwij się proszę do mnie na prywatną wiadomość. Coś wymyślimy.

SONY Mobile - Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Igorius
w jakiej rozdzielczości i przy jakiej wielkości ekranu ma być zachowane te 5 linijek?

@@Raciborski

Niezaleznie od ustaleń, które poczynisz z kolegą @@SeniorKawosz , informacja ta dotyczyć będzie wszystkich userów i wszystkich sygnatur na całym forum zatem czy nie słusznym Twoim zdaniem wydało by się, aby odpowiedź na zadane przez autora tematu pytanie ogłosić publicznie oraz wpisać odpowiednie informacje do regulaminu forum? Pozwoliłoby to na uniknięcie takich sytuacji w przyszłości a już teraz dało sygnał userom aby dostosowali swoje sygnatury do wymogów panujących w tym zakresie na Forum.Android.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Raciborski

Oczywista, oczywistość przecież.

Informacja taka zapewne pojawi się. Ale to w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie i po przeprowadzonej weryfikacji.

Połączony post:

Sprawa wyjaśniona. 

Edytowane przez Raciborski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi