Skocz do zawartości
wojtek1395

Jak rom polecacie na Note 2 LTE?

Rekomendowane odpowiedzi

Kirek50

Zainstalowałem testowo Ressurexion Remix w wersji na Androiddzie 5.1.1. Przyznam, że jest to kawał świetnej roboty. Smartfon działa jak błyskawica, po 30 godzinach (trochę sieci, kilkanaście rozmów) od załadowania na full mam 89 procent akumulatora, żadnych zwisów, problemów itp. Możliwości konfiguracyjne powalają. Ale pewnie trzeba będzie wrócić na 4.4.2, bo jednak rysik i parę drobiazgów się przydaje.

ROM jest tutaj:

http://forum.xda-developers.com/galaxy-note-2/development-n7105/rom-resurrectionremix-lp-v5-5-2-t0lte-t3170529

Autorzy pracują nad "szóstką", ale jeszcze wczesna beta z kilkoma niedomaganiami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Zainstalowałem Ditto Note w wersji 4 i wszystko śmiga jak Bóg przykazał ;). Nie mam za dużych wymagań, a ten ROM wydaje się, że jest OK. Potestuję jeszcze trochę i jeśli nic się nie będzie wywalać, to przy nim zostanę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Meanthord

Ja mam u siebie Ditto Note w wersji 3 i po miesiącu czasami zamula. Może to przez ilość aplikacji ale po to ten telefon jest żeby z niego korzystać i z jego funkcji:)

zastanawiam się nad przesiadką na wersje 4. Daj znać jak ten system działa po dłuższym czasie użytkowania. Typu prędkość działania, internet i bateria. 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to oprogramowanie jest dedykowane do N7105? Nie jestem w 100% pewny, nie chciałbym uwalić telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wół jest napisane w topicu o Ditto na XDA, że jest do wersji N7105. Zresztą sam mam, używam i polecam :P.

Na oku mam jeszcze Resurrection Remix, ale nie wiem czy chce mi się zmieniać tylko po to, żeby przekonać się o tym, że jest gorszy od Ditto lub np. taki sam. Na XDA ludzie piszą, że na RR nic im nie działa - karta SIM, randomowe resety itd.

Edytowane przez Meanthord

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przede wszystkim DITTO jest oparty na STOCK'u, a RR na czystym androidzie. DITTO ma obsługę rysika, a RR nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę o potwierdzenie czy ten soft jest na 100% dedykowany do Note 2 LTE (N7105):

http://aokp.co/devices/t0lte

i czy lepiej zainstalować najnowszą wersję nightly czy najnowsze wydanie "oficjalne"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ponownie ;).

Dosyć intensywnie testowałem w ostatnich dniach zarówno Ditto 4, jak i "osławiony" Resurrection Remix. Krótka piłka: wracam definitywnie i na stałe do Ditto.

RR jest piekielnie szybki, rozsądnie zjada baterię, jest "czysty", jak zresztą kolega denaturat wcześniej napisał. Brak rysika to dla mnie nie wada, a gigantyczne możliwości customizacji wręcz powalają. Nie uświadczyłem żadnych błędów (typu problemy z wi-fi czy kartą SIM), wszystko byłoby pięknie, ale... randomowe resety doprowadzają mnie do szewskiej pasji, jest to rzecz absolutnie niedopuszczalna. A już np. w czasie korzystania z nawigacji, to kompletna porażka. Nigdy nie zdarzyło mi się to na DN.

Z tego powodu polecam Ditto wszystkim użytkownikom N7105. Lepiej już nie będzie :P.

Rzekłem ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na N7105 po zainstalowaniu Ditto 4 nie mam zasięgu nie wykrywa karty sim , wifi działa. Przywracanie partycji efs nie pomaga.  Przed instalacją zrobiłem wipe tak jak autor zalecił. Ktoś ma jakiś pomysł jak zainstalować ten system aby wykrywał kartę sim ?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@strcreative jak wgrasz STOCK to problem występuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi